Заміна термопасти на ноутбуці

Якщо ноутбук раптом почав пригальмовувати під час перегляду відео або ігор, зависати або відключатися без видимої поломки, то найбільш імовірною причиною вважається перегрівання пристрою. Таким чином, процесор і відеочіп захищають систему від перегріву.

fan_cleaning_259

Досвід показує, що найбільш частими проблемами, що обмежують функціональні можливості ноутбука, є саме перегрів і проблеми з вентиляцією. Спочатку примусовим чином знижується частота і коли температура продовжує збільшуватися, ноутбук вимикається щоб уникнути серйозного пошкодження процесора і інших важливих компонентів.

Самостійна заміна термопласти в ноутбуці або допомога професіоналів?

Сьогодні можна знайти в соціальній павутині досить багато матеріалів по самостійній заміні термопласти, проте з великою часткою ймовірності, як професіонали з великим досвідом, застерігаємо власників ноутбуків не виконувати процедуру самостійно. Заміна термопласти в ноутбуці – це складний багаторівневий процес, довірте заміну термоінтерфейса фахівців, які зможуть вирішити проблему з повним відновленням системи.Сервісний центр «Ромсат» проведе безкоштовну діагностику, виявить найбільш ефективний спосіб збільшення працездатності пристрою і зможе швидко і якісно виконати ремонт комп’ютерів і ноутбуків в Києві будь-якої складності.

Способи боротьби з перегрівом пристроїв

Для того щоб запобігти перегріву ноутбука використовують деякі способи:

  • Чистка ноутбука від накопичилася пилу, бруду, піску і шерсті домашніх тварин. Ефективний метод, якщо термін використання пристрою складає всього пару місяців.
  • Заміна термопласти в ноутбуці між радіатором і відеокартою. При максимальному навантаженні, відбувається зниження температури на 5-11 градусів. Заміна термопласти на ноутбуці оптимальний варіант, якщо видалення надмірної запиленості не принесло бажаного результату.
  • Перепрошивка BIOS відеочіпа із зниженою напругою живлення. Даний метод досить небезпечний, бо може призвести до збою роботи відеосистеми в цілому із-за неможливості роботи відеочіпа в заданій напрузі.
  • Купівля охолоджуючої підставки. Ефективність застосування даної технології дозволяє знизити температуру на 2-4 градуси.

Які проблеми можуть виникнути, якщо не змінювати термопасту

Заміна термопасти в ноутбуці є одним з основних складових профілактики пристрою. Якщо власник переносного ПК бажає підтримувати продуктивність девайса на максимальній відмітці, продовжити термін служби, тоді заміна термопласти на ноутбуці повинна проводитися хоча б раз в пару років. Це пов’язано з тим, що термопаста є провідником тепла від процесора до ноутбука батареї з куллером. Якщо заміну не виробляти, термопаста стане всихати і втрачати свої корисні характеристики теплопровідності.Це приведе в кращому випадку до систематичного відключення комп’ютера через кожні 2-4 хвилини, або повному згорянню пристрою.

Leave a Reply

*

captcha *