Ремонт вбудованих кофемашин

Вбудовані кавоварки та кавоварки — це сучасна техніка для приготування кави в домашніх умовах. Як і інші вбудовані прилади, вбудовані кавоварки гармонійно вписанні в загальний інтер’єр, не зменшуючи при цьому функціональність кухонного простору. Вони встановлюються безпосередньо в кухонні меблі. При необхідності очистити машину, залити воду і засипати зерна, кавоварка легко виїжджає з ніші на телескопічних направляючих, або за дверцями, що відкриваються знаходяться всі необхідні ємності для кавових зерен, води і відходів.

2008090411504776894_big_img_2011_10_25_13_10_36

По своїм технічним характеристикам вбудовані ні чим не поступаються звичайним кофемашинам, а часто перевершують функціоналом, зручністю управління і обслуговування.

Точна вартість ремонту кавоварки визначається після проведення діагностики.

Існує два основних різновиди вбудованих кавоварок:

  • Вбудовані автоматичні кофемашини
  • Вбудовувані ріжкові кавоварки

Автоматичні вбудовані кавоварки - найбільш популярні. Приготування кави в них здійснюється повністю автоматично — натиском однієї кнопки. Вам потрібно тільки засипати кавові зерна, залити воду і вибрати потрібний режим приготування напою. З допомогою кавомолки машина сама перемелює зерна, регулюючи кількість готового порошку. Процес приготування кави в таких кавоварках максимально простий і зручний. Вона згідно налаштувань дозує потрібну кількість води, пари і зерен — готує напій потрібної вам фортеці і обсягу. Часто під вбудовані кавоварки виробник встановлює додаткові виходи подачі гарячої води і автоматичні каппучинаторы. Це «спорядження» дозволяє приготувати практично будь-який напій еспресо, чай, американо капучіно, лате і т. д. і до того ж можна в меню налаштувати свої улюблені напої.Автоматичні вбудовані кавоварки забезпечені великою кількістю датчиків, лічильників і таймерів, які своєчасно оповістять про те що необхідно додати воду, почистити контейнер з відходами або провести чистку гідросистеми, мають функцію автоматичного включення і відключення. Так само якщо стався збій або поломка, досить часто це відображається на інформаційному дисплеї, але звичайно не у всіх випадках.

Вбудовувані ріжкові кавоварки - готують каву в повністю ручному режимі за допомогою холдера(ріжка), як на професійних кавоварках. Цей вид вбудованих кавоварок оснащений бойлером для води і металевим ріжком в який засипається мелену каву. Пар розігріває ємність з водою, яка трохи нижче температури кипіння, а вже ця спеціально підготовлена вода проходить через кавовий порошок, і готовий еспресо наповнює чашку. За допомогою пари з каппучинатора можна збити молоко і приготувати капучіно, латте і інші кавово молочні напої. Потрібно просто повірити в свої можливості, а втілити в життя смачну каву, допоможе кавоварка і можливо результат на такий рожкової кавоварки вийде краще ніж на автоматичній кавомашині. Хоча в нашій країні вони не дуже поширені порівняно з автоматичними вбудованими.

Ремонт вбудованих кофемашин

Вбудовані кавоварки, техніка не зовсім звичайна, часто вельми дорого коштує, і при поломці сходу її теж не заміниш в найближчому магазині, але все можна привести в робочий стан. При перших симптомах не правильної роботи вбудованих кавоварок, головне не погіршити поломку і не додати нових несправностей. А часто буває що всього лише необхідно провести правильне і повне технічне обслуговування що означає — розібрати і почистити деякі або всі блоки кавоварки, де то промити, що то змастити або замінити щось по дрібниці, але все залежить від стану кавомашини.Тут важливо Хто ремонтує і точно Він знає що потрібно робити.

Фахівці компанії добре знайомі з вбудованими кавовими машинами. Ми відремонтували і обслужили велика кількість вбудованої техніки на виїзді у замовників і в сервісному центрі. Деякі з них потрапили на фотографії цієї сторінки. Всі з них були відремонтовані та передані замовникам в ідеально робочому стані. І Як завжди у нас прийнято ми їх налаштували краще ніж на заводі виробнику (є свої маленькі секрети!)

Фахівці Нашої компанії виїжджають для ремонту вбудованих кавоварок до замовника, якщо ремонт можливий роблять на місці і відразу, для отримання такого результату деякі фактори залежать від замовника. Від Вас необхідно: при оформленні заявки назвати точну модель і в деталях описати несправність, або те що на Вашу думку повинно працювати інакше. Тоді майстер може необхідні запчастини для ремонту Вашої вбудованої кавоварки взяти з собою, і якщо нічого іншого не зламано призведе кавоварку в цей же день і годину приїзду.Це, звичайно, в ідеалі.Іноді після огляду майстром ставати ясно що краще провести ремонт у Сервісному Центрі. В цьому випадку наші майстри можуть запропонувати Вам забрати кавоварку на ремонт і назад після проведення ремонту доставлять назад в обговоренное заздалегідь з Вами час. Або Ви самостійно можете привезти і забрати кавоварку, заощадивши при цьому на доставці.

При проведенні будь-яких платних ремонтно-профілактичних робіт діагностика не оплачується.

Якщо у Вас немає можливості привезти, або немає часу. Залиште заявку через форму зворотного зв’язку або за телефоном. Наш кур’єр приїде в обговоренное час і забере Вашу кавоварку в Сервісний Центр на ремонт/обслуговування та після проведення робіт за попередньою домовленістю в зручний для Вас час ми доставимо Вашу кофемашину назад.

Консультація з фахівцем по телефону, з питань вибору кавомашини, експлуатації та обслуговування — Безкоштовно. з 10:00 до 19:00

У Вас залишились питання щодо ремонту кавоварки або вартості? — телефонуйте або пишіть в форму зворотного зв’язку (з лівого боку сайту бордова закладка) наші спеціалісти дадуть відповіді на них.

На всі послуги та встановлені запчастини — Гарантія від 3 до 12 місяців.

Для ремонту вбудованих кавоварок в Нашому Сервісному Центрі у нас є все необхідне включаючи спеціальні багатофункціональні столи, які полегшують майстрам діагностику та ремонт апарату. І якщо Апарат при ремонті буде текти то він не буде стояти у воді і іржавіти, вся вода піде відро.

Під словом ВСІ ми так само маємо на увазі склад запчастин, видаткові та чистячі засоби, каву для налаштування, спеціальний інструмент, а головне кваліфікованих Фахівців.

У Фахівця в майстерні завжди під рукою все що потрібно для ремонту вбудовуваної кавомашини, а часто навіть більше ніж потрібно. Але головне при ремонті цей час, можна не поспішаючи оглянути всю кавоварку і виявити всі зношені деталі. А після ремонту ретельно і добре налаштувати на приготування еспресо, перевірити подачу пари, води і всі інші функції і в ув’язненні після всіх налаштувань машина запускається на декальцинацию, а потім наводитися зовнішній вигляд гарний стан. Цього всього на виїзді у замовника за 1-2 години не зробити.

Наші фахівці виїжджають на налаштування, сервіс та ремонт вбудованих кавоварок. Ремонт у замовника на місці так-же цілком реальний, головне правильно описати несправність і якщо немає інших проблем — машина знову в строю. На блоки які ремонтувалися або змінювалися надаємо гарантію. Але, звичайно, головне, що Ви не залишаєтеся ні дня без кави.

Телефонуйте!  Звертайтеся! Привозьте! Запитуйте! Все що в наших силах Ми зробимо і можливо навіть трохи більше, Ваша вбудована кавоварка і далі буде працювати ще довгі роки.

Leave a Reply

*

captcha *