Ремонт та обслуговування бойлерів

Хочемо звернути Вашу увагу, що сезон відключення гарячої води настав, це означає, що слід дбати про ваш бойлері зараз: провести чищення від накипу, замінити магнієвий анод, перевірити шви, відрегулювати систему на ефективну роботу при навантаженні.

ремонт-бойлеров-02

Ремонт бойлерів та їх підключення (електричних накопичувальних водонагрівачів) на дому набирає популярності серед побутових послуг в Києві.Вода, в тому числі і гаряча, вважається обов’язковою складовою зручності і особистого мікроклімату в кожному будинку, слідуючи цьому, при будь-якій несправності або поломки бойлера ми потрапляємо в стані особливого дискомфорту. Тому гостро постає проблема індивідуальної гігієни та прибирання власного приміщення.Сучасний проточний або накопичувальний водонагрівач досить надійний і порівняно нескладний прилад. Але все ж, як і будь-які прилади, вони можуть зношуватися і виходити з ладу. Ремонт водонагрівачів повинен виконувати висококваліфікований і досвідчений майстерЛюдина при відсутності належних навичок і знань здатний зіпсувати дороге обладнання, зробити його використання небезпечним.

До викликом майстра вдаються ті, хто дорожить власним затишком будинку, побудованому на якісному обладнанні.

На сьогоднішній день бойлери отримують все більшу популярність, за рахунок їх надійності, довговічності і безпеки застосування в побутових ситуаціях і великому вибору баків будь-якої ємності. Виконати якісний і акуратний ремонт та підключення бойлерів не так просто, як здається на перший погляд.Майстри ремонтують всі марки бойлер, такі як: ElectroluxGarantermAtmor,GorenjeBoschThermexAtlanticPolarisAristonAEG. Ці імениті виробники обладнують власну продукцію якісними деталями, які є досить складними в обслуговуванні, але майстри нашої фірми здатні впоратися з цими труднощами.

Міцність пристрою залежить від безпомилкового введення в експлуатацію.Основним фактором вважається правильне підключення водонагрівача до електромережі та водопроводу. Досить часто нехтують технічно-правильної установці бойлера, після цього і починають з’являтися раптові порушення в роботі. Крім іншого не треба нехтувати установкою фільтрів очищення води, що в свою чергу позитивно відобразиться на експлуатаційних властивостях нагрівального елемента.

Причини поломки бойлера

Жорстка вода в наших трубах досить ворожа до нагрівальної складової водонагрівача. Проходячи через вапняні породи, вода по шляху розчиняє мінеральні речовини, особливо небажані в складі водопровідної води кальцій і магній. Чим більше солей кальцію і магнію знаходиться у воді, тим жорсткіше вода, отже, тим більший шар накипу вона залишає. Ну а накип скорочує термін експлуатації будь-якого бойлера.

Водонагрівач погано нагріває воду. 
Причина — робота нагрівальних тенів, які можуть покритися накипом, тому що водопровідна вода має велику кількість речовин, які осідають товстим шаром на поверхні нагрівальних складових. Цього не станеться, якщо періодично викликати професіонала для чищення тенів.

При включенні котла спрацьовує автомат.
Причина в тені, який викликає коротке замикання. Для вирішення проблеми потрібно міняти нагрівальний елемент.

Дивні звуки при відкритті крана.
Причина – повітря в бойлері. Найбільш часта причина появи повітря — помилкова робота або знос зворотного клапана. Лише фахівець має можливість порекомендувати найбільш якісний клапан, який потрібно правильно встановити.Щоб досягти бажаного результату знадобиться набір спеціальних інструментів.Помилкова установка клапана може призвести до повторення поломки.

Протікає бойлер.
Це означає, що пошкоджений бак, в цьому випадку варто замінити бойлер і замислитися над купівлею і установкою нового водонагрівача.

Бойлер б’є струмом.
Це одна з найбільш небезпечних поломок. Подальше використання водонагрівача при таких поломки категорично забороняєтьсяЗвичайно першопричина полягає в торканні оголеного електропроводу до корпусу бойлера або в руйнуванні захисного шару нагрівального складника. Не треба проводити експеримент і з’ясовувати справжню причину несправності — набагато краще залишити дану задачу професіоналам.
Всі вище перераховані поломки або несправності бойлерів усувають наші фахівці.

Порядок ремонту

Проводиться діагностика несправності, з метою встановлення її характеру і визначення переліку необхідних робіт і необхідних запчастин.

Підбираються фірмові запчастини, потрібні для проведення ремонтних робіт.

Виконується сам процес ремонт водонагрівачів на дому у клієнта.

Проводиться перевірка справності відремонтованого бойлера і тестування у всіх режимах.

Довіряйте Фахівцям

У своїй роботі майстри використовують виключно оригінальні запасні частини і витратні матеріали. Крім усього цього, всі фахівці мають великий досвід у своїй галузі, який дозволяє їм справлятися, в тому числі і з найбільш важкими завданнями швидко і з мінімальними матеріальними витратами.
Часто проблему вдається вирішити прямо у вас будинку, що досить комфортно у випадку з такою громіздкою технікою, як бойлер. З нами ремонт водонагрівачівприпинить бути для вас проблемою.

Вартість ремонту водонагрівачів

Ми пропонуємо середні розцінки на ремонт бойлерів, це ще одна причина звернутися саме до нас. Ціна на ремонт або установку бойлера буде доступною, а якість виконаних робіт на висоті. Ціни на обслуговування бойлерів представлені нижче.
Кожен працівник, який прибуває на виклик, є справжнім майстром.Водонагрівач ремонтується всього за кілька годин, у тому числі і при самих серйозних несправності. По завершенню робіт, клієнт отримує гарантію на відремонтований бойлер.
 
Запорука успішної роботи бойлера — своєчасне обслуговування. Майстер з ремонту водонагрівача здатний не тільки повернути працездатність, але і провести планове обслуговування.
Звернення до нас дає гарантію ефективного ремонт бойлера будь-якого виробника. Прибулий до Вас майстер порекомендують якісні комплектуючі деталі, дасть пораду про вибір стабілізатора, повідомить про можливі проблеми з бойлером в майбутньому.

Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти.

Leave a Reply

*

captcha *