Здоров’я молодої мами і світлотерапія БІОПТРОН

Дев’ять місяців складного, але щасливого очікування позаду. Ви дали життя новій людині – Вашій дитині. У Вашому житті з’явилося більше турбот і обов’язків, а сил після пологів залишається мало. При цьому навіть ліки підібрати дуже складно, адже якщо Ви годуєте малюка грудьми, все, що ви їсте, чи п’єте, відбивається на ньому. 

shutterstock_463848845

Як же допомогти собі безпечним способом? 

Однією з можливостей є застосування Світлотерапії БІОПТРОН, яка широко використовується в різних галузях медицини, в тому числі в педіатрії, а також акушерстві та гінекології.

Серед основних проблем, у вирішенні яких допоможе світлотерапія, наступні: 

• Тріщини на сосках – одна з найбільш поширених проблем молодих матерів. З-за тріщин процес годування стає болючим для матері, а використовувані для пом’якшення шкіри мазі і креми часто неприємні для дітей. Регулярне застосування Світлотерапії БІОПТРОН допоможе Вам позбутися від тріщин на сосках і поліпшить стан шкіри грудей. 

• Алергічна висипка, особливо в області грудей, також може стати серйозною проблемою для молодої мами. Крім того, що свербіж заважає і без того нетривалого сну, в лікуванні алергічних дерматитів часто застосовуються гормональні мазі, які шкідливі новонародженому. Світлотерапія дозволяє боротися з дерматитами, в тому числі алергічного походження, не завдаючи шкоди здоров’ю матері і малюка. 

• Розтяжки (стрії) досить часто турбують молодих мам, адже дуже хочеться, щоб фігура після пологів раніше залишалася красивою, а шкіра на животі виглядала гладкою. Поляризоване світло приладу БІОПТРОН стимулює вироблення в шкірі колагену і еластину, сприяючи зникнення розтяжок. 

• У перші дні грудного вигодовування молоді мами нерідко стикаються з «натертостями» на сосках, які роблять годування дитини болючим. З допомогою світлотерапії Ви легко впораєтеся і з цією проблемою.

• Деякі молоді мами стикаються з серйозними проблемами, які пов’язані з перебігом пологів. Після кесаревого розтину або эпизиотомий (розсічень промежини) залишаються шви, які потребують особливого догляду. Зрозуміло, молода мама хоче не тільки домогтися швидкого загоєння швів, але і зробити максимально непомітними рубці. 
Світлотерапія БІОПТРОН зарекомендувала себе як дуже ефективний метод лікування постхирургических ран, у тому числі в естетичній хірургії. Світло БІОПТРОН значно прискорює загоєння тканин, а його регулярне застосування дозволяє зменшити рубці. Світлотерапія такожефективно допомагає в лікуванні розривівКрім того, поляризований світло володіє знеболюючим ефектом.

Світлотерапія БІОПТРОН — ефективне лікування і зміцнення здоров’я в домашніх умовах.

Leave a Reply

*

captcha *