Зарядка для гіроскутера — інформація

Зарядка — це основа основ роботи будь-якої техніки, тому до неї потрібно ставитися дуже уважно. Не слід продовжувати поїздку, якщо гироскутер повідомляє про занадто малий запас заряду і запобігливо блимає червоними індикаторамиЙого слід негайно поставити на зарядку, причому обов’язково у вимкненому станіНадалі постарайтеся не доводити свій гироборд до повної розрядки — це не сприяє його довговічності.

zaryadka-dlya-giroskutera

Що з себе являє зарядка

Гироскутер живиться від літій-іонного акумулятора. Це досить довговічне пристрій, термін служби якого буде залежати від інтенсивності експлуатації.

Зверніть увагу, на який час вистачає зарядки вашого гироскутера. Ця інформація повинна бути зазначена в інструкції або на упаковці пристрою. Найчастіше, за часом це 2-3 години їзди, а по відстані — близько 20 км. Втім, багато що буде залежати від місцевості, на якій відбувається катання, а також від ваги керуючого, від інтенсивності руху і деяких інших деталей.

Тим не менш, якщо апарат працює значно менше зазначеного часу і занадто швидко починає вимагати зарядки, значить, з акумулятором є проблеми. Швидше за все, він вимагає заміни.

Leave a Reply

*

captcha *