Заміна скла на планшеті

Практично всі сучасні моделі планшетів мають сенсорний екран, що дозволяє пристрою поєднувати в собі скромні габарити і зручність в експлуатації. Однак саме ця перевага є, разом з тим, основною проблемою планшета: більшість звернень в сервісні служби пов’язано саме з пошкодженням екрану.

замена-стекла-на-планшете-в-Минске1

Коли може знадобитися заміна скла

Планшетний комп’ютер став вірним супутником у роботі і розвагах, а значить, його часто носять з собою. Сильне натискання, потрапляння води, удар або падіння можуть призвести до пошкодження сенсора, що обов’язково позначиться і на всій роботі гаджета.

Часто це стає зрозуміло з деякими особливостями:

  • планшет перестає реагувати на натискання;
  • на натискання не реагує лише частину екрану;
  • з’являються тріщини на захисному склі пристрою.

Результатом стає збій тачскріна (сенсорного скла). При цьому головна особливість полягає в тому, що тачскрін наноситься на зовнішнє скло планшета, а значить, частіше всього міняти їх треба разом.

Професійна заміна скла на планшеті

Для досягнення хорошого результату краще довірити роботу по заміні скла досвідченому майстрові. Це не тільки допоможе зберегти ваш час і сили, але і вбереже від додаткових витрат. Тим більше що, звернувшись до сервісного центру в Києві, ви завжди можете замовити ремонт терміново і отримаєте гарантію на виконану роботу.

До нашим майстрам ви можете принести на ремонт планшети Genius,Apple, Evromedia, Samsung, LG, Asus, Impression і багатьох інших фірм і бути повністю впевненими у високій якості використаних для заміни деталей.

Скільки коштує замінити скла на планшеті в Києві

Точну вартість ремонту можна буде сказати тільки після детальної діагностики планшета. Залежатиме вона від деяких факторів:

  • йде дисплей в зборі з сенсором;
  • в якому стані знаходиться корпус планшета.

У будь-якому випадку, чіткий прейскурант значно заощадить ваш бюджет і зробить ціноутворення максимально ясним.

Leave a Reply

*

captcha *