Заміна матриці, заміна екрану ноутбука

Наші фахівці роблять заміну матриці ноутбука будь-якої моделі. Не поспішайте прощатися з Вашим електронним другом. Звертайтеся в наш сервісний центр і ми Вам допоможемо! Заміна матриці ноутбука робиться протягом (при наявності комплектуючих).

2dd62782cae07050177e7c3f0133266f

Заміна і ремонт ноутбука та матриці (екрану) ноутбука

Ми надаємо послуги по заміні екранів (матриць) на ноутбуках і нетбуках (а також на планшенах і мобільних).

Одним з найбільш вразливих місць ноутбука є екран. Внаслідок необережного поводження він виходить з ладу, і тоді для ремонту дисплея (екрану) вам необхідна допомога кваліфікованого фахівця — ми швидко замінимо зламану матрицю у вашого ноутбука!

Якщо екран темніє, що найбільше помітно по краях дисплея, швидше за все, справа в несправності матриці. Зміна кольору картинки на червонуватий або зникнення зображення незабаром після включення ноутбука говорить про несправності лампи підсвічування матриці або ж діодного підсвічування. Ремонт екрана (матриці) ноутбука в цьому випадку буде полягати в заміні колірної підкладки повністю або окремо лампи підсвічування.

Про неполадки плати підсвічування (інвертора) свідчить чорний екран ноутбука. Усувається подібна проблема заміною інвертора. Важливо, щоб в сервісному центрі був широкий вибір комплектуючих до різних моделей ноутбуків, оскільки зустрічаються рідкісні інвертори, які не так просто знайти.

Також поломки матриці (дисплея) можуть відбуватися через несправність плати управління матрицею або шлейфа матриці. При цьому зображення на дисплеї може мерехтіти або сіпатися. Шлейф замінюється на новий або ж змінюється мікросхема контролера або харчування.

Заміна і ремонт матриці ноутбука

Дуже часто мова йде про ремонт матриці або навіть заміни матриці ноутбука. До заміни матриці веде в 99 % випадків фізичне пошкодження екрана. Для професіонала в цій операції немає нічого складного, за умови, що в наявності є потрібна матриця. Матриці можуть бути світлодіодними і ламповими, матовими та глянцевими. Важливі технічні характеристики: дозвіл матриці, діагональ, тип роз’єму. У нашому сервісному центрі великий асортимент матриць, так що ремонт не затягнеться.

Для профілактики пошкоджень екрану варто дбайливо звертатися з ноутбуком: носити в спеціальній сумці, не класти на клавіатуру предмети, здатні пошкодити дисплей при закритті кришки.

Переваги роботи з нами

  • Професійне, новітнє обладнання для ремонту ноутбуків, планшетних комп’ютерів, стільникових телефонів, фотоапаратів, а також іншої цифрової техніки.
  • Інженери з величезним досвідом роботи в даній області. Довіряйте комп’ютерну допомогу і ремонт ноутбука професіоналам.
  • Найсучасніше обладнання для відновлення жорстких дисків, флешок, карт пам’яті, а також спеціальне програмне забезпечення для відновлення видалених файлів.
  • Ліцензійне програмне забезпечення для видалення вірусів і блокувальників Windows, при цьому всі дані та жорсткому диску зберігаються.
  • Швидкий ремонт!
  • Великий склад запчастин (матриці, сенсорні екрани, дисплеї, шлейфи, жорсткі диски та ін) для ремонту пристроїв фірм виробників Samsung, Nokia, Apple, HTC, HP, Acer, Lenovo, LG, Fly, Philips, Sony Ericsson та інших.
  • Наш Сервісний Центр дає гарантію на всі види робіт та комплектуючі.

Ми усунемо всі неполадки на 100% в нашому сервісному центрі. Ремонт ноутбуків, ремонт комп’ютерів, а також ремонт стільникових телефонів в нашому сервісному центрі на найвищому рівні! Ми надаємо тільки якісні послуги з ремонту!

Leave a Reply

*

captcha *