Якісний ремонт зварювального устаткування будь-якої складності

Наша компанія працює на ринку України в Києві, в сегменті зварювального обладнання. Ми не тільки займаємося продажем якісних апаратів для електрозварювання і газозварювання, але і надаємо такі послуги, як ремонт зварювального устаткування гарантійний та пост гарантійний. Працюючи безпосередньо від заводів виробників, а також завдяки багаторічному досвіду наших фахівців ми швидко виявимо причину поломки апарату, а також якісно виконаємо ремонт будь-якої складності зварювальних апаратів та іншої техніки як українського, так і зарубіжного виробника.

1436150283_svarochnyj-invertor

Ремонт здійснюється на таку техніку

Працюємо з різними виробниками: зарубіжними і українськими, ремонтуємо все зварювальне обладнання:

  • ремонт зварювальних інверторів будь-якого виробника. Аргонодуговые інвертора, випрямлячі, установки для зварювання і т. д. Завдяки нашій співпраці з заводами виробниками ми здійснюємо якісний ремонт р. в Київ ціна, на який найбільш доступна і демократична.
  • Ремонт зварювальних апаратів: напівавтоматів, випрямлячів, трансформаторів і т. д. Виконуємо ремонт техніки різних виробників, таких як Патон, Енергія, Fronius, Selma, Hypertherm, Майстер і т. д.

Як відбувається ремонт

Ми проводимо ремонт зварювального обладнання в Києві. Перед початком робіт проводиться діагностика зварювальних апаратів, виявляється причина поломки, після чого ми погоджуємо суму вартості ремонту з клієнтом, озвучуємо причину поломки, і виробляємо безпосередньо ремонт. У діагностику входять такі роботи: апарат розбирають, прочищають і продувають від пилу і бруду, перевіряють електричні ланцюги, очищають контакти і виявляють причину — несправність зварювального обладнання.Ми використовуємо тільки якісні матеріали і запасні частини для заміни провідних виробників, весь ремонт здійснюється на сучасному обладнанні, завдяки чому техніка після часткового або гарантійного ремонту служить довше гарантійного строку.

Ремонт зварювального устаткування виробляємо протягом чотирнадцяти днів з дня подання його в сервісний центр, при наявності необхідних запасних частин. Якщо вам необхідний ремонт будь-якого зварювального обладнання – звертайтеся до наших фахівців по телефону або за адресою сервісного центру. Ми з готовністю, якісно і в максимально швидкі терміни виконаємо на вищому рівні налагодження й ремонт будь-якої складності.

Leave a Reply

*

captcha *