Як зробити ремонт пилососа?

Сьогодні неможливо уявити, як наші предки обходилися без електричного пилососа в своєму будинку. Тим більше, враховуючи, скільки нових функцій придбав цей прилад за час своєї еволюції. Тепер ми з легкістю можемо відмити й відчистити пил і забруднення будь-якої складності з підлоги, меблів і килимів. І як же стає сумно і незручно жити, якщо зламався пилосос!

remont-pilesosov

Тому в цій статті ми поговоримо про ремонт пилососів. Несправності пилососа можуть бути як електричними, так і механічними.

Найбільш поширені поломки пилососів:

- пилосос «мовчить» після включення:

Для початку перевіряємо розетку. Можна перевірити, чи працює інший справний прилад до цієї розетки.

Далі перевіряємо вилку. Якщо вона розбірного типу, то необхідно відкрутити кріпильні гвинти і оглянути її всередині. Якщо розетка не открепляется, то досить оглянути її на наявність пошкоджень.

Перевіряємо електрошнур

На ньому має сенс пошукати злами і механічні пошкодження. Найбільшої уваги заслуговують місця входу електрошнура в корпус пилососа і в вилку. Якщо видимих пошкоджень немає, починаємо розбирати пилосос. Для початку необхідно знайти місця з’єднання шнура з вимикачем. Якщо розетка, вилка, шнур і вимикач (необхідно обстежити та його) цілі, а пилосос раніше не видає ні звуку, то за допомогою контрольної лампочки перевірте наявність напруги на щітках електродвигуна.У разі якщо напруга йде на графітні щітки, значить, з ладу вийшов електродвигун або несправні щітки.

- пилосос працює, але звук не такий як раніше (шум, вібрація)

Необхідно розібрати пилосос (томас, самсунг, філіпс, електролюкс – для кожного свій спосіб) і знайти електродвигун, а потім включити пилосос (обережно!). Якщо двигун іскрить, то цьому може бути три причини – знос графітових щіток, міжвиткове замикання в обмотці якоря, або підвищене навантаження на двигун. Якщо причина знайдена, то варто здійснити заміну графітових щіток.

Якщо були замінені щітки, а іскри не пропали, то варто припустити, що причиною поломки стало міжвиткове замикання обмоток якоря або статора. Здійснити ремонт пилососа самостійно в такій ситуації досить складно. Тому варто звернутися в сервісний центр по ремонту пилососів.

І, нарешті, третя поширена причина іскріння – непомірно висока навантаження на електродвигун.

У такому випадку або засмітилися фільтри (необхідна їх очищення), або зношені підшипники.

У будь-якому випадку при необхідності ремонту пилососа варто звернутися в сервісний центр. Студія ремонту надає послуги по ремонту побутової техніки в Новосибірську, такий як пилососи, холодильники, електроплити та ін.

Наші фахівці здійснюють професійний ремонт пилососів на основі грамотного підходу з використанням якісних запасних частин. Ремонт пилососів на дому – досить затребувана послуга. При необхідності пристрій буде доставлено в майстерню для більш складного обстеження та ремонту.

Одним з найважливіших принципів нашої роботи є наявність необхідних запчастин на складі. Це забезпечує високу швидкість виконання робіт.

Leave a Reply

*

captcha *