Як заряджати гіроскутер

Для зарядки гироскутера вам знадобиться европереходник.

giroskuter-hoverbot-b7-chernyy-1

Перш за все, перевірте зарядний пристрійДля цього вставте адаптер в розетку, а штекер зарядного пристрою — перехідник. Після цього на блоці повинен загорітися індикатор. Якщо це сталося, з зарядним пристроєм все в порядку. Але майте на увазі, що перед підключенням його до гіроскутерувилку «зарядника» з мережі потрібно вийняти.

Встромляємо зарядку туди куди треба

Підключіть зарядний пристрій до гирсокутеру. Для цього вставте штекер «зарядника» в роз’єм гироскутера поряд з кнопкою включення і зафіксуйте гайкою. Зверніть увагу, що на штекері зарядного пристрою повинна бути канавка, а на роз’ємі для зарядки акумулятора — виступ. Вони повинні збігатися при підключенні, інакше гироскутер заряджатися не буде.

Потім вставте вилку в розеткуЯкщо індикатор зарядного пристрою загориться червоним, а всередині почне працювати вентилятор, зарядка здійснюється успішно. Якщо акумулятор гироскутера вже заряджений, то індикатор на «заряднике» загориться зеленим, а вентилятор не включиться.

Пам’ятайте, що під час зарядки гироскутер повинен бути вимкненийЄ і ще одне важливе правило: заряджати гироскутер рекомендується не довше 2 годин. Зарядка довше 3 годин може негативно позначитися на роботі акумулятора.

У середньому однієї зарядки повинно вистачити на 2-3 години роботи гироскутера або на 20 кілометрів відстані. Втім, припустимі і незначні відхилення від норми. Вони можуть бути викликані вагою їздця або особливостями рельєфу, по якому їде апарат, а також деякими іншими факторами.

Leave a Reply

*

captcha *