Як підібрати акумулятор для ДБЖ

Сайт надає можливість виконати підбір акумулятора використовуючи декілька різних методів підбору.

rbc02

Перший варіант підібрати АКБ — це замовити точно таку ж модель акумулятора яка стояла в ДБЖ.

Другий варіант — підібрати АКБ за габаритними розмірами, акумулятора який вже стояв в ДБЖ. При цьому враховуючи напруга АКБ і його ємність.

Третій варіант — підбір АКБ по ємності і напруги.

Перший варіант передбачає точну заміну акб на ту яка стояла в ДБЖ для цього в полі пошуку переписуємо модель АКБ з напису на самому корпусі акумулятора. Натискаємо знайти і отримаємо результат пошуку.

Другий спосіб підбору акумулятор для ДБЖ, про розміром учитівая напруга і ємність дозволяє підібрати аналоги тієї батареї яка встановлена в ДБЖ.

Для цього вимірюємо лінійкою довжину, ширину і висоту АКБ.

На прикладі ми заміряли Ширина=63, Довжина=150, Висота=95. Розміри акумуляторів у фільтр потрібно вносити в міліметрах, тому і заміряємо і записуємо всі вимірювання в міліметрах.

Для початок у фільтр вносимо два основних розміру — це ширина і довжина. Поля, які потрібно заповнити подчерктуты. В поля вносимо значення з невеликим відхиленням +-2-3мм.

Натискаємо кнопку «ОК» і отримуємо результат підбору акумуляторів по довжині і ширині. Для більш точного підбору можна уточнити його вказавши напруга акумулятора, або межі ємності яка вам підходить. Ми не рекомендуємо в даному випадку використовувати фільтр ємності т. к. в одні і тіж габарити може поміститься батарея з більшою ємністю, ніж використовував виробник ДБЖ. А ємність безпосередньо впливає на час автономної роботи. Тому вмістивши в одні і тіж габарити, ми просто покращуємо характеристики нашого ДБЖ(UPS).

Третій варіант підбору полягає у фільтрації акумулятора по ємності і напруги. Єдина проблема з якою можна зіткнутися при такому підборі, це коли батареї приблизно однаковою ємності відрізняються габаритними розмірами і їх не можливо встановити при заміні АБК. Тому такий спосіб підбору все одно вимагає контролю габаритів. Як мінімум потрібно контролювати довжину і ширину.

Leave a Reply

*

captcha *