Як можна впоратися з поломкою принтера HP самому

Якщо ви побачили, що з вашим друкуючим пристроєм не все гаразд, відразу кидатися на пошуки найближчого сервісного центру не варто. Існує ряд проблем, з якими можна впоратися самостійно. Треба тільки уважно поставитися до тих рекомендацій, які ми готові вам запропонувати.

11031836_w640_h640_3549b58c6df7fe__ba894df7a6

Розглянемо типові помилки і поломки принтерів HP.

Якщо на вашому дисплеї з’являєтьсяповідомлення Ink System Failure Error «0xc18a…», це говорить про те, що в друкуючій системі вашого принтера сталася помилка. Отже, вам доведеться провести корекцію в налаштуваннях вашого друкувального пристрою. Ні про якому ремонті принтера у даному випадку мова не йде. Кожна помилка в принтері закодована. Вам можуть бути видані деякі з них, наприклад, 0xc18a0001, 0xc19a003f та інші.

Це пов’язано з системою, що відповідає за подачу тонера, тобто якщо чорнило принтера не відповідають оригіналу, то датчики (вони вбудовуються в насос, що подає тонер). Займатися ремонтом комп’ютера не рекомендується.

Причиною отриманого від принтера сигналу може бути і те, що ви довго не користувалися послугами принтера, і в ньому просто застоялася фарба. Вона стає густішою і не може вільно пересуватися. Навіть поставивши новий оригінальний картридж, не виключено, що отримаєте повідомлення 0xc18a0101.

Як правильно відновити роботу принтера HP

Провівши невеликий експеримент, ми виявили декілька найбільш прийнятних способів для проведення ремонтних робіт своїми руками.

1. Починаємо ремонт

  • Висмикніть USB-кабель принтера.
  • Видаліть з друкуючого пристрою картриджі.
  • Якщо отримаєте сигнал «Insert Cartridges», то потрібно вимкнути принтер з мережі і почекати кілька хвилин.
  • Потім потрібно під’єднати пристрій до мережі і натиснути на Power.
  • Поверніть картриджі на місце.

2. Інший шлях дещо інший

Діяти потрібно синхронно. Затискаються обидві кнопки«ок» і «довідка». Кнопки відпускати не можна. Підключіть принтер до мережі, поки він не вимкнеться. Потім кнопки відпускаються, та включається мфу.

3. Під час відновлення принтера третім шляхом, без помічника не обійтися

Відключивши принтер, затискаємо кнопки CANCEL OK, BLACK & COLOR. Харчування теж вимикається. Через хвилину увімкніть його. Якщо проблема не зникла, проведіть процедуру повторно.

4. Зайти «Support Menu», вибрати «System Configuration Menu» і натиснути «ок». Коли з’явиться повідомлення, знову тисніть «ок». Після нового сигналу натискаєте «CANCEL». Під час цих ремонтних робіт ні в якому разі не можна виконувати друк! Далі натисніть Power, відключіть живлення кабелем. Знову під’єднайте кабель до мережі, потім до принтера. Через хвилинку можна починати роботу.

5. Якщо отриманий код 0xc18a0001 — 0xc18a0507, потрібно відкинути шлейф j7, при цьому принтер відключиться. Тепер потрібно його включити. Побачите сигнал помилки, принтер знову відключиться. Знову включаєте принтер і шлейф.

6. Суть шостого способу банально проста: щоб виконати відновлювальні роботи, потрібно просто на 30 хвилин вийняти батарею CMOS.

Leave a Reply

*

captcha *