Як грати в POKEMON GO на ноутбуці

Ви хочете грати в Pokemon GO не перетворюючись на одного з тих зомбі, які спотикаючись, бродять у пошуках покемонів у всіх містах світу?

582701

Pokemon GO є грою доповненої реальності від компанії Nintendo. Буквально через кілька днів після її виходу, деякі гравці отримали серйозні проблеми при ходьбі в небезпечних районах, виявляючи мертві тіла, або були пограбованими. Ви не хочете бути одним з них?

Існує спосіб грати в Pokemon GO з комфортом і безпекою вашого будинку. Все, що вам потрібно, це комп’ютер або ноутбук для з операційною системою Windows, трохи терпіння, і це керівництво.

Увага: Щоб грати в Pokemon GO на вашому домашньому комп’ютері, тобто без фізичного переміщення, ви повинні використовувати метод, званий GPS спуфинг (GPS spoofing). Строго кажучи, це є порушенням умов розробника, і ви можете отримати тимчасове або довічне відсторонені від гри.

Що вам потрібно

Щоб налаштувати Pokemon GO на Windows за допомогою BlueStacks, вам потрібно створити безліч інструментів у правильному порядку.
Один з додатків, необхідних для цього методу в даний час є платним. Ми додали безкоштовну альтернативу за допомогою App Nox програвача (Nox App Player) в нижній частині цієї статті.

Якщо ви все-таки хочете спробувати грати за допомогою Bluestacks, вам необхідно завантажити всі інструменти, перераховані нижче. Для всього, крім BlueStacks — Android емулятор для Windows, який ми будемо використовувати, щоб встановити гру, завантажуйте файли Android APK.

 • Комп’ютер з операційною системою Windows.
 • BlueStacks App Player 2.3.32.6227
 • KingRoot — набір інструментів для отримання root прав для пристроїв з Android.
 • Lucky Patcher 6.2.4 — утиліта для зміни дозволів в додатках Android.
 • Fake GPS Location Spoofer — додаток для підміни вашого місця розташування. На жаль версія Pro в Google Play коштує 80 грн. Але ви можете скачати apk файл в іншому місці.

Ми рекомендуємо вам помістити всі ці файли в одну папку, так ви зможете легко знайти їх пізніше. Не поспішайте встановлювати будь-які з додатків, не розуміючи, що робити! Якщо уважно стежити за порядком і інструкціями нижче, ви будете грати в Pokemon GO набагато раніше.

Як налаштувати

Крок 1. Встановлення BlueStacks.

Ви також повинні мати обліковий запис Google. Якщо ви зробите це зараз, ви зможете підключитися до гри швидше.

Крок 2. Встановлення і запуск KingRoot.

Щоб встановити KingRoot, відкрийте BlueStacks, клацніть символ APK в лівій частині, відкрийте відповідний APK файл на вашому комп’ютері, і KingRoot встановиться автоматично.

Після установки, запустіть KingRoot, перейдіть, натисніть «Try it», потім натисніть кнопку «Fix now».

Коли ви побачите ваш індекс безпеки, натисніть кнопку «Optimize now», потім закрийте KingRoot. Ця програма нам більше не знадобиться.

Крок 3. Перезапустіть BlueStacks.

Натисніть на зубчасте колесо у верхньому правому куті BlueStacks і виберіть Restart Android Plugin.

Після цього BlueStacks перезавантажиться. Запам’ятайте цю процедуру, вона знадобиться вам пізніше.

Крок 4. Передайте файли з Windows.

Натисніть на значок папки в бічній панелі Bluestacks зліва і відкрийте FakeGPS. Насправді вам не потрібно завершувати дії з будь-яким додатком, воно должено бути скопійовано в BlueStacks автоматично. Ви можете закрити вікно вибору, клікнувши на будь-яку точку заднього фону.

Крок 5. Встановіть та запустіть Lucky Patcher.

Процес установки точно такий же, як і для KingRoot. Просто натисніть кнопку «APK» в лівій частині вікна Bluestacks, виберіть файл APK на вашому комп’ютері, і він буде встановлений. При відкритті Lucky Patcher в перший раз, натисніть кнопку «Дозволити» (Allow), щоб надати додатком доступ.

Тепер усередині Lucky Patcher, перейдіть до Rebuild & install в правому нижньому кутку, а потім зверніться наступним шляхом: SDCard> Windows> BstSharedFolder. Тут, виберіть файл APK для FakeGPS і встановіть його в якості системного застосування. Для підтвердження натисніть Так (Yes), щоб встановити.

Вам необхідно перезавантажити BlueStacks, щоб застосувати ці зміни. Ви можете натиснути клавішу Так (Yes) або використовувати пункт меню Restart Android Plugin, як описано в 3 кроці.

Крок 6. Встановіть Pokemon GO.

Точно також як KingRoot і Lucky Patcher раніше, просто встановіть APK файл, який ви завантажили заздалегідь. Не заводьте додаток в даний момент, оскільки воно ще не буде працювати.

Крок 7. Перевірте налаштування вашого місця розташування.

У BlueStacks, натисніть на зубчасте колесо в правому верхньому куті, виберіть Налаштування (Settings), перейдіть в місце розташування (Location), і переконайтеся, що встановлено режим з високою точністю (High accuracy).

Будь-яка служба GPS в Windows повинна бути відключена, тому що вона може конфліктувати з BlueStacks.

Щоб видалити використання місця розташування за замовчуванням в Windows 7:

Якщо не потрібно, щоб програми мали доступ до вашого розташування за замовчуванням, можна видалити його. Можна змінити або видалити розташування за замовчуванням в будь-який час.

 1. Натисніть кнопку Пуск, потім клацніть Панель керування.
 2. У полі пошуку введіть «розташування», потім клацніть Введіть розташування за замовчуванням.
 3. У нижній частині екрана натисніть кнопку «Видалити інформацію». Ця дія видалить всю інформацію про розташування за замовчуванням з комп’ютера. У відповідь на запит пароля адміністратора або підтвердження, введіть пароль або надайте підтвердження.

Крок 8. Встановіть FakeGPS.

Поверніться до Lucky Patcher, і ви зможете побачити FakeGPS в списку додатків. Якщо ні, не турбуйтеся.

Щоб побачити FakeGPS, перейдіть до пошуку «Search» в нижній частині, потім виберіть фільтри «Filters» в правому верхньому кутку, перевірте Системні додатки «System Apps» і натисніть кнопку Застосувати «Apply».

Натисніть на FakeGPS зі списку і виберіть Запустити програму «Launch App». З’явиться спливаюче вікно з інструкцією про використання. Уважно прочитайте інструкцію і натисніть кнопку OK, щоб закрити вікно.

Натисніть на трьох пунктирную кнопку в правому верхньому кутку, виберіть Установки «Settings», перевірити режим Expert Mode, прочитайте попередження, і підтвердіть за допомогою кнопки «OK».

Натисніть стрілку назад у верхньому лівому кутку, щоб повернутися до карти. Тепер виберіть потрібне розташування, або місце, близьке до вашого реального місця розташування або ваше улюблене місце, в ідеалі це має бути високо населене місце на планеті.

Виберіть запис і натисніть кнопку Зберегти «Save», щоб додати розташування до обраним. Натисніть на помаранчеву кнопку Play в правому нижньому кутку, щоб включити підроблене розташування.

Крок 9. Грайте в Pokemon GO.

Нарешті, ми готові грати в цю гру! Якщо Pokemon GO при запуску відкривається не відразу, а через деякий час, це нормально. Ви будете налаштовувати гру так само, як ви б налаштовували на Android або IOS пристроях. Ви можете увійти за допомогою Google аккаунта і додаток буде автоматично завантажувати ваші попередні налаштування Pokemon GO, для цього ви повинні прикріпити гру до вашого профілю Google.

Коли гра нарешті запуститься, ви повинні знайти себе в підробленому місці, яке вибирали раніше. Якщо гра не відразу визначила ваше місце розташування, поверніться до FakeGPS (всередині Lucky Launcher), виберіть точку на карті, і включіть підроблені місце розташування знову. При перезапуску BlueStacks (див крок # 3) ви фактично відвідуєте підроблені розташування як в реальному житті.

Кожен раз, коли ви хочете перейти на інше місце, ви повинні повернутися до FakeGPS і включити нове підроблене розташування. Ось чому так зручно встановити кілька обраних місць заздалегідь, які допоможуть вам переміщатися між обраними точками. Уникайте скачки на далекі відстані на карті, так як це може розкрити GPS спуфинг.

Пам’ятайте, що вам не варто виключати камеру. Коли перший покемон буде виявлений, а ваша камера не буде активована, додаток запитає вас, чи хочете ви вимкнути режим AR (AR = augmented reality) доповненої реальності. Просто підтвердіть Так «Yes», ​​і ви зможете зловити покемона в віртуальному середовищі.

Поради щодо усунення неполадок

Налаштування гри в BlueStacks не так проста, і ви легко можете пропустити пару речей по шляху. Ось кілька порад, в разі, якщо гра не виявляє ваше місце розташування.

 • Переконайтеся, що в Windows відключена функція визначення місця розташування за замовчуванням.
 • У FakeGPS двічі перевірте, що Expert Mode включений.
 • В налаштуваннях місцеположення Bluestacks підтвердіть, що і сторія розташування в Google картах відключена і встановлений режим визначення координат з високою точністю.
 • Запустіть FakeGPS і встановіть нове підроблене розташування.
 • Використовуйте місце, які ви відвідали в реальності на вашому смартфоні.
 • Перезапустіть BlueStacks і спробуйте ще раз.

Альтернативне рішення — Nox App Player

Ще простіше грати в Pokemon GO на Windows, використовуючи Nox App Player. Цей емулятор навіть поставляється з попередньо встановленою версією Pokemon GO, і ви можете переміщатися в грі за допомогою клавіатури.

Для нас цей емулятор був в цілому повільніше, ніж BlueStacks, як при запуску, так і всередині гри, що призводило до ускладнень при лові покемонів. До того ж, ми не могли добитися змінити положення в грі. В цілому, однак, це більш легкий шлях.

Нагадуємо, що сервісний центр виробляє обслуговування та ремонт ноутбуків всього модельного ряду таких виробників: APPLE, ACER, ASUS, COMPAQ, DELL, EMACHINES, HEWLET PACKCARD, ROVERBOOK, FUJITSU, MSI, IBM, LENOVO, LG, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA.

Leave a Reply

*

captcha *