Вибір настільної індукційної плитки

У цій статті я постараюся допомогти Вам з вибором настільної індукційної плитки. Прошу врахувати,що ми будемо розглядати електроплитки призначені для побутового використання, тобто вдома, на дачі і т. д.

IMG__5944

З чого складається будь індукційна електроплитка:

 • стеклокерамическая поверхность
 • индукционная катушка
 • плата управления
 • вентилятор охлаждения 
 • панель управления (сенсорная, с кнопками)
 • шнур питания
 • термо-датчик (находится в центре индукционной катушки)

Чим відрізняються між собою настільні індукційні електроплитки:

 • качеством комплектующих и сборки 
 • набором функций
 • типом управления
 • количеством и мощностью конфорок (индукционных катушек)
 • диаметром конфорок (индукционных катушек)
 • возможностью «встройки» в столешницу
 • стоимостью
 • послепродажным сервисом

Вище перераховані основні критерії за якими Ви зможете зробити правильний вибір. Тепер,розглянемо кожен пункт докладніше.

1.Корпус.

Так повелося, що практично всі корпуси для індукційних електропліток виготовляються з пластмаси. Якість цієї пластмаси грає не останню роль. Якщо при виробництві електроплитки використовувався неякісний пластик, то є ризик, що при використанні він буде виділяти запах.

Так само відомі випадки, коли корпус індукційної електроплитки просто плавився, утворюючи щілини і порушуючи герметичність електроплитки. У більшості випадків, дешевий пластик має чорний колір, він не фарбований і має специфічний запах.

2.Стеклокераміческая поверхню.

Стеклокераміка- це найдорожча з комплектуючих, яка використовується для виробництва індукційних електропліток. Найчастіше, вартість плитки залежить від розміру і якості склокераміки, використовуваної при її виробництві. Левова частка склокераміки проводиться в Німеччині. Вся склокераміка умовно ділиться на три класи: A, B і C. (де A-кращу якість). На практиці, для виробництва настільних індукційних плиток, склокераміка «А» класу практично не використовується, тому що, з огляду на малу площу робочої поверхні плиток, різницю між «А» і «В» практично не видно. Склокераміка класу «В» для настільних плиток — це стандарт.
Склокераміка класу «С» схожа на «зоряне небо» на ній видно відколи й щербини, така склокераміка використовується на дешевих моделях.

3. Індукційна котушка. 

Індукційна катушка- це серце індукційної плитки.
Не дивлячись на свою значимість, індукційна котушка являє з себе «моток мідного дроту». Але, і тут недобросовісний виробник може заощадити, тому що якість індукційної котушки залежить від товщини мідного дроту і безпосередньо кількості витків цієї дроту на котушці. Мідь, як всім відомо не самий дешевий метал. Відповідно, чим менше діаметр котушки, тим менше площа конфорки.

4.Плата управління.

Плата управління — це мозок індукційної плитки.
Як правило виробник не розголошує постачальників цих плат (PSB), і часто в залежності від поставки плати можуть бути різними, тому що вони постійно удосконалюються і допрацьовуються. Визначити їх якість без «розтину» практично неможливо.

5.Вентілятор охолодження.

Вентилятор охолодження — це мабуть єдина механічна частина індукційного плитки.
Вентилятор призначений для охолодження електроніки індукційної плитки. Якість вентилятора буде впливати на шум Вашої електроплитки і не допускати перегріву. Як показує практика, це одна з найбільш вразливих частин плитки. У важких (брудних) умовах експлуатації, на вентилятор налипає бруд, намотуються нитки і т.д., що призводить до виходу вентилятора з ладу. Але не варто переживати, заміна вентилятора процедура не дорога і становить близько 200руб.

6.Шнур харчування.

При виборі плитки зверніть увагу на довжину шнура харчування. Ізоляція шнура індукційної плитки, повинна відповідати заявленій максимальній потужності. Колір-на Ваш смак.

7.Термо-датчик.

Перевірити якість термо-датчика без спеціальних приладів проблематично. Але, як показує практика з ними зазвичай проблем немає.

 

Leave a Reply

*

captcha *