Ваш термопот буде відремонтовано найкращим чином!

Ваш термопот буде відремонтовано найкращим чином!

У сучасному світі людина стала схильний до швидкого ритму життя. У цьому ритмі весь день розписаний по хвилинах, тому для людини так важливо берегти кожну з них.

Тому навіть зайві три хвилини, що йдуть на кип’ятіння чайника можуть бути згубними для ділової людини.

Термопот — досить зручний пристрій, що полегшує наше життя і має низку переваг. Немає необхідності постійно поповнювати його водою, так як ця техніка має літраж в межах від 3 до 5 літрів, що відповідає потребам як для одного користувача, так і для потреб великих сімей. Не потрібно чекати поки вода закип’ятити, так як термопот поєднує в собі електрочайник і термос, тому температура води завжди підтримується.

Термопота має функцію подачі гарячої води тільки одним натисканням кнопки, і звідси випливає ще одна перевага Термопот для — немає необхідності його нахиляти, як в ситуації з звичайним електричним чайником, так як він обладнаний ручним насосом (що застерігає нас від опіків гарячою водою). Крім того, що термопот зберігає температуру води досить тривалий час, він при цьому споживає невелику кількість електроенергії в порівнянні зі звичайним електричним чайником (близько 0,7-0,8 кВт). Така властивість досягається завдяки термоізоляції, що зберігає тепло, і знижує його втрати. http://politehnika.com.ua/remont-elektrochajnikiv/

Leave a Reply

*

captcha *