У Вас зламався обігрівач? Не впадай у відчай:

Сервіс виконує найшвидший ремонт

побутових обігрівачів на дому будь-якої марки виробництва. Наші професіонали ремонтують конвертери і масляні обігрівачі протягом довгих років і мають великий професійний досвід за плечима. Внутрішній механізм обігрівачів не терпить невмілого втручання, тому забезпечити першу допомогу Вашому обігрівача повинні люди зі знанням своєї справи.

 

 

Ремонт обогревателей

Якщо у вас зламався масляний обігрівач

то не поспішайте його викидати, оскільки все не так погано, як може здатися на перший погляд. Обігрівачі даного типу мають своєрідну структуру, поломки в якій виявити професіоналу буває просто неможливо.
Нижче ми б хотіли привести деякі поради по використанню обігріває побутової техніки. Можливо, серед них Ви побачите причину поломки Вашого обігрівача.
Масляні обігрівачі категорично не рекомендується залишати на одному місці на довгий час, оскільки вони гріють всю площу під собою, яка в свою чергу може ставати дуже токсичною. Електричні конвектори потрібно очищати від забруднень кожні три місяці. Також не рекомендується сушіння речей або взуття на обігрівачах, тому що від сильного і довгого теплового впливу речі можуть спалахнути. Далеко не завжди після пошкодження поверхні можна виконати повноцінний
Існують деякі загальні види несправності тепловентиляторів і обігрівачів, характерні для всіх типів. Найпоширеніша проблема — відсутність нагріву. Даний вид несправності вимагає повного ремонту обігрівача і, як правило, причиною проблеми є вихід з ладу термореле або термозапобіжника. Подібна поломка може ховатися в регуляторі температури як в механічному з біметалічною пластиною, так і в електронному.

Ми здійснюємо ремонт тепловентиляторів і масляних обігрівачів, настінних і підлогових, як з електронним, так і з механічним управлінням всіх виробників. Причини поломки Вашого обігрівача виявляються майстром після проведення діагностики. Також, Ви відразу дізнаєтеся точну вартість ремонту, яка може включати вартість запасних частин і вартість роботи.

Leave a Reply

*

captcha *