Сігвеї і гіроскутери — розбір понять

Сігвей (або сегвей) — це електричний самобалансируючий транспорт на двох колесахПо суті, він являє собою майданчик для ніг з двома великими колесами по обидві сторони і високою ручкою-кермом.

сигвей1

Гіроскутер, в свою чергу, являє собою зменшену копію сігвеях, але без рульового стовпаЙого площадка і колеса набагато менше за розміром, що забезпечує додаткову маневреність. На такому транспорті можна легко пересуватися навіть на багатолюдній вулиці.

Як вони працюють

Робота обох пристроїв будується на одному і тому ж принципіАвтоматичне балансування і рух транспорту регулюється положенням тіла пасажира. Його зчитують гіроскопічні та рідинні датчики, передаючи сигнал на мікропроцесори. Ті виробляють електричні сигнали, що надходять на двигуни.

Продуктивність апаратів різнаЯкщо великий сегвей здатний розганятися до 50 км/год, то компактний гироскутер обмежується швидкістю 20 км/год.

Зате у гироскутера є інша перевага: він в два рази легше. Вага сегвея без батареї —близько 40 кг, а його молодший побратим важить всього 14 кг. Тому транспортування і зберігання компактного і неважкого гироскутера зручніше і простіше.

Допустиме навантаження при цьому мало відрізняється у двох електро-засобів. Сегвей здатний витримувати навантаження до 140 кг ваги свого їздця, гироскутер допускає пасажирів з вагою до 100 кг.

Таким чином кожен клієнт може вибрати для себе екологічно чистий засіб відповідно індивідуальним запитам.

Leave a Reply

*

captcha *