Що собою являє аерогриль і для чого він потрібен. Ремонт аэрогрилей

Багато чули про таке кухонному побутовому влаштуванні, як аерогриль, але не кожен знає, для чого він потрібен. Аерогриль є унікальним приладом, за допомогою якого можна заощадити не тільки час, але і зусилля.

instrukciya-k-aerogrilyam

Це компактний пристрій зможе замінити одночасно декілька пристроїв — пароварку, духовку, плиту, мікрохвильову піч, йогуртницю, тостер, гриль та іншу кухонну техніку.

Аерогриль здатний випікати, готувати на пару, варити й смажити, а також розморожувати, сушити і багато іншого.Але найголовнішою його перевагою є те, що робить він все це буквально за лічені хвилини, причому без особливих зусиль, а головне без жиру. Все, що потрібно зробити господині — закласти потрібні продукти, виставити таймер і програму, і йти займатися іншими справами. В потрібний час страва буде готова, причому не варто турбуватися про те, що що-то вибіжить, пригорить або википить.Незважаючи на те, що дані пристрої максимально надійні, але і їм з часом властиво ламатися, і якщо таке сталося, краще негайно відправитися в сервісний центр, де досвідченими майстрами буде швидко і якісно зроблений ремонт аэрогрилей, причому з гарантією на виконану роботу. Необхідно також розуміти, що самостійне втручання в пристрій може тільки нашкодити, так як, незважаючи на те, що структура пристрою досить проста, розібратися в ній під силу тільки досвідченому майстрові. Аерогриль являє собою скляну посудину або ж каструлю з кришкою, в яку вставлений нагрівальний елемент і вентилятор, за допомогою якого рівномірно розганяється тепло. Саме завдяки цьому, страва ніколи не підгорить, при цьому буде максимально рівномірно просмажене з усіх боків.Обсяг каструлі у різних моделей різний, тому при виборі на це варто звернути увагу. Кришки у аэрогрилей можуть бути як знімні, так і не знімні.

Управління в даних пристроях досить просте – воно може бути механічним, тоді господині необхідно буде виставити температуру і потрібний час, повернувши ручку.

У більш складних і дорогих аэрогрилях можна встановити швидкість вентилятора, таймер, а також час відстрочки. Більшість сучасних моделей наділена функцією самоочищення. Якщо ж пристрій буде митися вручну, варто звернути увагу на вагу аэрогриля. Крім того, краще, щоб пристрій було, як можна краще укомплектовано (2-3 решітки для гриля, шампура, насадка для курки).

З допомогою аэрогриля можна легко приготувати до трьох блюд одночасно, при цьому запахи не будуть перемішуватися.

Завдяки цілком компактним розмірам, пристрій можна брати з собою на природу або на дачу, готуючи смачні страви. Як таких недоліків у аэрогриля не багато і головним з них є те, що під час приготування пристрій сильно нагрівається, тому звертатися з пристроєм необхідно вкрай обережно, щоб не отримати опіки. Якщо ж на кухні вже є такі пристрої, як пароварка, мікрохвильова піч або гриль, аерогриль може виявитися зайвим.Правильне використання пристрою гарантує його тривалу роботу без такої процедури, як ремонт аэрогрилей, провести який під силу тільки досвідченим майстрам спеціалізованого сервісного центру.

Leave a Reply

*

captcha *