Сервіс банківського обладнання

Ми надаємо ремонти, профілактику, сервісне обслуговування банківського устаткування як у Київ р., так і в інших регіонах України.

Счетчик-банкнот-PRO-150

Займаємося ремонтами лічильників банкнот, сортувальників банкнот, пакувальників банкнот, детектори банкнот, практично будь-яких виробників.

Ремонти можливі як в нашому сервісі, так і по виїзду майстра(ремонт у Вас на місці).

У випадку якщо у Вас немає можливості відвозити і забирати обладнання з ремонту наш інженер може провести ремонт обладнання прямо на місці (по мірі можливості)

Лічильники та сортувальники банкнот – одні з найпоширеніших пристроїв в обмінних пунктах і офісах банків. Надійність і безперебійність роботи електронних помічників – запорука успішного ведення бізнесу клієнта.

Щоб продовжити термін служби устаткування, слід проводити не тільки ремонт рахункових машинок для грошей, але і якісне регулярне технічне обслуговування лічильників банкнот.

Компанія здійснює повний спектр послуг по сервісному обслуговуванню і ремонту лічильників і сортувальників банкнот провідних світових виробників, а саме:

  • ремонт лічильників банкнот
  • ремонт сортувальників банкнот
  • обслуговування лічильників банкнот
  • обслуговування сортувальників банкнот

Обслуговування лічильників банкнот дозволяє продовжити термін служби лічильно-сортувальних машинок, знизити витрати на утримання обладнання і звести до мінімуму непередбачені поломки.

Ремонт лічильників банкнот проводиться оперативно, з виїздом до клієнта (на місця установки обладнання), з використанням всього необхідного інструментарію.

Всі роботи проводяться на високому професійному рівні, кваліфікованими інженерами компанії з великим досвідом роботи. Працівники атестовані, мають всі необхідні сертифікати та дозволи. Провести ремонт лічильників купюр будь-якої моделі і будь-якого рівня складності для фахівців не складе праці.

Рахункова навантаження на пристрої визначає, наскільки сильно зношуються вузли і як часто може вимагатися ремонт рахункових машинок для грошей. Часто вигідніше укласти договір на сервісне супровід та проводити ремонт купюросчетных машин або обслуговування сортувальників у відповідності з договором.

Для проведення регулярного технічного обслуговування (ТО) та комплексного технічного обслуговування (ХТО) укладається договір сервісного супроводу. У договорі прописується періодичність, з якою виконується технічне обслуговування лічильників банкнот, а також набір послуг, сервісних послуг.

Періодичність обслуговування залежить від рахункової навантаження на пристрої і проводиться від одного до чотирьох разів на місяць. В обслуговування сортувальників і лічильників входять:

  • чистка шляхів проходження банкнот
  • чищення і регулювання основних вузлів і механізмів
  • калібрування, регулювання і настройка датчиків
  • заміна зношених вузлів і деталей
  • оновлення пристроїв під нові купюри
  • інші операції (подробиці запитуйте у консультантів компанії)

Ремонт лічильників купюр і сортувальників банкнот проводиться з виїздом до клієнта, на місцях установки обладнання. Ремонт купюросчетных машин триває не більше 72 годин. Можливий ремонт за разовими заявками без укладення договору.

На всі проведені роботи надається гарантія. Ремонт лічильників банкнот проводиться з використанням тільки оригінальних запасних частин від виробника.

При укладенні договору або ХТОСЬ під кожну одиницю обладнання на складі резервуються запчастини, що значно спрощує ремонт сортувальників банкнот і робить процес набагато більш оперативним. Договір ТО включає в себе вартість витратних матеріалів.

Технічне обслуговування лічильників банкнот дозволяє раз і назавжди позбутися проблем, пов’язаних з працездатністю обладнання. В результаті регулярного обслуговування рахункових машинок для грошей повністю виключені раптові збої устаткування.

При укладанні договору на ТО або ХТОСЬ за вами закріплюються постійні майстри компанії. Гарантійний ремонт лічильників банкнот будь-якого рівня складності супроводжується дуже докладних консультацій фахівця Касомы щодо подальшої експлуатації пристрою.

Команда компанії із задоволенням допоможе вирішити вашу проблему. Фахівці компанії мають великий досвід роботи і постійно вдосконалюють свою майстерність.

Leave a Reply

*

captcha *