Самостійний ремонт газонокосарки

Газонокосарка — дуже популярна техніка серед власників заміських ділянок. Чим більша ділянка, тим частіше в господарстві використовуються бензинові газонокосарки. Це не дивно, адже бензинові машини потужніше, продуктивніше, з їх допомогою можна обробити набагато більший за площею газон за менший час. До того ж бензиновий інструмент не прив’язаний електричним шнуром до джерела енергії, що робить його набагато більш маневреним.

58e6032d608d9

Однак будь-яка бензинова техніка рано чи пізно починає вимагати ремонту, яка б надійний і дорога вона не була.

У випадку з газонокосарками проблеми можуть початися після трьох-чотирьох сезонів активної експлуатації, а найчастіше вони проявляються після зимівлі техніки в неопалюваних приміщеннях. Ці несправності проявляються наступним чином: газонокосарка може перестати заводитися, двигун може працювати з перебоями або глухнути незабаром після пуску.Часто власники косарок скаржаться, що через кілька років використання, двигун починає працювати не на повну потужність, знижується ефективність і продуктивність техніки. Всі ці проблеми в 90% випадках можна швидко виправити самостійно, і в цій статті ми розглянемо основні причини перерахованих несправностей.

Треба відразу зауважити, що основна причина неналежної роботи двигуна — це засмічення карбюратора двигуна продуктами горіння через довгої експлуатації газонокосарки або низької якості палива.

З чисткою карбюратора цілком можна впоратися самостійно, але попередньо потрібно вивчити матчастину.

Обсяг цієї статті, на жаль, не дозволить нам докладно розглянути процедуру чищення, але, проте, в мережі є детальна покрокова інструкція з чищення карбюратора, рекомендуємо вивчити його по посиланню: «Ремонт газонокосарки своїми руками». Почистивши карбюратор косарки, керуючись згаданою інструкцією, нормальна робота двигуна, швидше за все, відновиться. Якщо ж це не допомогло, треба перевірити ще і деякі інші можливі причини неполадок.

Нерівномірна робота двигуна газонокосарки може бути обумовлена низькою якістю палива.

Особливо це актуально, якщо бензин перезимував у баку в холодному приміщенні. Рекомендується не використовувати техніку, заправлену таким паливом, краще злити його і наповнити бак свіжим бензином. Крім цього, падіння потужності роботи мотора може викликати засмічення повітряного фільтра. У цьому випадку потрібно замінити старий фільтр або хоча б почистити його з допомогою пилососа. Якщо газонокосарка не заводиться і не подає ніяких ознак життя — можливо справа в свічці. Потрібно викрутити свічку і перевірити — чи дає вона іскру належної якості. Нормальна іскра повинна бути відмінно помітна навіть сонячним днем.

Розібравшись із зазначеними в цій статті причинами, ви напевно відновити нормальну роботу своєї газонокосарки, яка цілком здатна прослужити вам не один сезон. Крім цього ви отримаєте навик самостійного ремонту бензинової техніки та заощадите на послуги сервісу по садової техніки.

Leave a Reply

*

captcha *