Роль приладу БІОПТРОН у профілактиці захворювань

Говорячи про те, що Біоптрон лікує багато захворювань, ми часом забуваємо сказати, що він є прекрасним профілактичним засобомАдже всім відома істина, що хворобу легше попередити, ніж лікувати. 

1015230932

Профілактичне дії Біоптрону обумовлено, насамперед, впливом поляризованого світла на кров.

Кров — це рідка тканина, що циркулює в кровоносній системі. Вона складається з плазми і клітинних елементів, в основному еритроцитів, лейкоцитів, лімфоцитів, тромбоцитів. Клітини крові так само страждають від патологічних процесів в організмі, від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища, стресу, перевтоми, як і всі інші клітини тіла. При цьому порушується структура мембран клітин крові. 

Поляризоване світло Биоптрона відновлює пошкоджені мембрани клітин.
Він змінює положення полярних голів ліпідів, що входять до складу ліпідного шару клітинної мембрани, в результаті чого випадковий розподіл молекул змінюється впорядкованим, нормалізується розподіл електричного заряду на поверхні клітини, відновлюється обмін речовин через відновлену клітинну мембрану.

Таким чином, діючи як пусковий механізм, поляризований світло Биоптрона відновлює енергетичний потенціал мембрани клітини, покращує клітинний метаболізм і призводить до значних позитивних змін з боку всіх компонентів крові.

ПРОФІЛАКТИКА СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Еритроцити — червоні клітини крові, які містять гемоглобін. Вони переносять кисень від легень до тканин організму і вуглекислий газ від тканин до органів дихання. Щоб донести кисень до кожної клітинки організму еритроциту потрібно пройти по всій кровоносної мережі, в тому числі по найдрібніших капілярах, діаметр яких менше діаметру самого еритроцита. Для того, щоб потрапити в найтонші капіляри, еритроцит має здатність деформуватися, тобто змінювати форму з метою зменшення свого діаметра.

Після впливу Биоптроном:

  • підвищується кисень-зв’язувальна здатність еритроцитів, у результаті чого вони здобувають можливість принести кожній клітині організму більше кисню;
  • покращується здатність еритроцита до деформації, він стає більш пластичним, гнучким, легше проникає в будь-який, навіть найдрібніший капіляр. Тут же слід зазначити, що під дією світла Біоптрон вся кров стає менш в’язкою, більш рідкою. Все це пояснює, чому після проведення світлотерапії приладом Біоптрон значно поліпшується мікроциркуляція крові і відновлюється кровопостачання тканин в тих місцях, куди приплив крові був утруднений по тим або іншим причинам. 
    Крім того, в результаті загального стимулюючої дії Биоптрона на клітини,відбувається активація процесу формування нових кровоносних судин, так званих колатералей, по яких кров починає надходити навіть до отмирающим, з-за повної непрохідності судин, ділянок тканин організму (гангрена пальців при діабеті, довгостроково незагойні трофічні виразки, пролежні);
  • нормалізується активність тромбоцитів (тромбоцити — беруть участь у процесі згортання крові, рятуючи нас від втрати крові при кровотечах);
  • зменшується їх здатність до склеювання, що запобігає утворенню тромбів, а це, разом з вищевказаної здатністю Биоптрона зменшувати в’язкість крові, є прямою профілактикою тромбоемболії, що призводять до таких грізних захворювань, як інфаркт міокарда, інсульт, тромбофлебіт і так далі.


ПРОФІЛАКТИКА ПРОСТУДНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА ГРИПУ

Лейкоцити — велика група клітин крові, основна функція яких — захист організму від усього чужорідного, що потрапляє в організм людини або утворюється в ньому. 

Лімфоцити — основа нашого імунітету, зокрема Т-лімфоцити і В-лімфоцити. У свою чергу імунітету людини складається з двох складових: клітинного і гуморального.

Один з механізмів клітинного імунітету, так званий фагоцитоз, являє собою елементарне пожирання мікробних клітин і здійснюється спеціальними клітинами — макрофагами, здатними до активного захоплення і перетравлювання бактерій, залишків зруйнованих клітин і інших чужорідних або токсичних для організму частинок.

Гуморальний імунітет забезпечується антитілами, специфічними білками, що називаються імуноглобулінами, які синтезуються В-лімфоцитами і містяться в плазмі крові. Антитіла розпізнають чужорідні частинки — антигени і блокують їх, зв’язуючись з ними і утворюючи комплекс антиген-антитіло, який, як правило, вже не представляє небезпеки для організму. 

Результати дослідження, проведені під керівництвом професора Інституту Цитології РАН Санкт-Петербурга К. Самойлової, показали, що вже через 30 хвилин сеансу світлотерапії приладом Біоптрон, впливає навіть на невелику ділянку шкіри, наприклад, в нижній частині спини, де немає магістральних судин і відбувається тільки мікроциркуляція крові: 
— нормалізується кількість лейкоцитів у крові
— в 10 разів посилюється фагоцитозЯкщо в звичайних умовах макрофаги здатний поглинути 8-10 бактерій, то після впливу Биоптроном — від 80 до 100 мікробних клітин; 
— кількість імуноглобулінів (антитіл) підвищується на 35%

Таким чином, після впливу всього на 1% крові позитивний ефект світлотерапії Биоптрона передається всьому об’єму циркулюючої крові.

В результаті, значно підвищується імунітет. Такий рівень імунітету тримається протягом 24 годин, а потім починає знижуватися до вихідних величин, тому для підтримки імунітету в активному стані необхідно щоденне профілактичне застосування Биоптрона протягом не менше 7-8 днів. 

З цією метою можна проводити вплив на область носа, слизова оболонка якого має широку мережу капілярів, у яких кров рухається з відносно невеликою швидкістю.

При регулярному застосуванні Биоптрона з’являється накопичувальний ефект, і показники імунітету залишаються високими протягом тривалого часу. 

Таким чином, щоденне, протягом 4-8 хвилин (залежно від віку), світлотерапія приладом Біоптрон на особу (бажаноБиоптроном-2, так як при цьому охоплюється весь овал обличчя, включаючи область носа) забезпечить профілактику грипу, простудних захворювань, загострень хронічних процесів, а також хвороб, причиною яких є тромби.

Leave a Reply

*

captcha *