Ремонт по Україні

Карта Украины

У зв’язку з постійно зростаючою кількістю дзвінків і заявок з регіонів України «Політехника» розширює географію своєї діяльності. Тепер ми приймаємо в ремонт техніку з усіх міст нашої країни. У нас є обладнання і необхідні деталі , яких часто немає в менш великих містах. Дрібні майстерні замовляють запчастини з Києва і ставлять свою подвійну націнку. Таким чином для вас дешевше вийде відправити до нас техніку на ремонт , ніж здавати в місцевий сервісний центр і переплачувати вдвічі. Доставка в Київ коштує в середньому від 20 до 30 грн. Рекомендуємо користуватися послугами « Нової Пошти » . Представництва є в будь-якому навіть дуже не великий населеному пункті.

При відправці додайте лист з докладним описом несправності техніки та контактними даними. При отриманні наш менеджер зателефонувати з вами для уточнення всієї інформації . Після проведення діагностики інженер передзвонить і повідомить терміни ремонту а також причину несправності, та повну вартість ремонту. Після вашої згоди виконується ремонт техніки і перевіряється на тестах. За результатами успішних тестів — відправляється до вас назад . Оплатити послуги можна буде в будь-якому банку будь-якого міста України.

Відправляти техніку слід за адресою нашого центрального офісу.

У разі виникнення будь-яких питань телефонуйте до нас за телефонами, вказаними в шапці сайту або на сторінці контактів .

Leave a Reply

*

captcha *