Ремонт зволожувачів повітря в Києві

Зволожувачі повітря — це техніка, яка відносно недавно з’явилася на вітчизняному ринку, користується великою популярністю в опалювальний сезон, коли повітря в житлових приміщеннях пересушене опалювальними приладами. Зволожувач повітря — це не складний прилад, але самостійно розкривати його не рекомендоване. Наші фахівці маю все необхідне обладнання і запчастини, що б виконувати ремонти зволожувачів будь-якої складності.

Увлажнитель воздуха для квартиры

Ми приймаємо зволожувачі наступних брендів:

Ballu, Boneco, Cooper & Hunter, Neoclima, Dyson, Vitek, Venta, Timberk, Saturn, Polaris, Philips, Orion, Electrolux, De’Longhi, Clatronic, AirComfort, Daikin, AiR і ін.
Зволожувачі діляться за типом конструкції і принципам роботи на:
Ультразвукові (відбувається нагрів води пьезоелеметов і розпорошення кольором);
Парові (відбувається гаряче випаровування);
Холодного пара (класичні, без нагрівання води).
Поломки цієї техніки пов’язані з некоректним використанням і перепадами напруги в електромережі. Якщо з вашим зволожувачем повітря трапилася поломка, не варто поспішати і викидати його. Відновлення зволожувача значно дешевше, ніж покупка нового, тим більше, що вартість нової техніки зараз в рази піднялася.
Ми пропонуємо виконання ремонту максимально якісно і в стислі терміни, намагаємося, щоб будь-який ремонт був рентабельним для замовника.
Середній чек ремонту зволожувача повітря від 250-480 грн, при вартості нового обладнання від 1500 грн. Ремонтувати в сервісному центрі  вигідно.

Порядок роботи нашого сервісу

Техніка приймається і візуально оглядається в нашому офісі. Замовнику надається талон про прийом техніки в ремонт.
Другий етап — це діагностика зволожувача. Майстри проводять візуальний огляд і тест, потім розкривають і тестують внутрішні елементи. Після діагностики результати узгоджуються з замовником, і фахівці виконують ремонт.
Після ремонту зволожувач проходить контрольні тестування, якщо дефект не проявляється, замовник інформується про готовність приладу.
При видачі техніки замовник може протестувати свій прилад і переконається в якісно виконаний ремонт. Видається гарантія на роботи і замовник проводить оплату за ремонт.
Хочемо зазначити, що діагностика в нашому сервісі абсолютно безкоштовна, навіть в разі відмови від ремонту! Ми можемо похвалитися, мабуть, найоперативнішими термінами безкоштовної діагностики зволожувачів в Києві, 2-12 робочих годин.

Leave a Reply

*

captcha *