Ремонт зварювального апарату

Найбільш вразливою деталлю будь-якого зварювального апарату є клемна дошка. Коли зварювальний кабель підключений і знаходиться під високою напругою, обов’язково виникає нагрівання сполуки, а згодом і обмоток трансформатора. При частому використанні зварювального обладнання така ситуація може призвести до порушення обмотки трансформатора. Це одна з багатьох проблем, яка може виникнути в зварювальному апараті.

ARC-200_ST_Svarochnye_tekhnologii

Виробляємо ремонт зварювальних апаратів у Києві та Київській області!

Ми готові надати послуги з ремонту зварювальних апаратів у Києві та Київській області від найпопулярніших фірм-виробників до маловідомих китайських брендів. Всі роботи по ремонту устаткування виконуються протягом 2-х днів як на виїзді, так і в сервісному центрі.

Не довіряйте ремонт зварювальних апаратів сумнівним фахівцям!

Завдяки розвитку нових технологій зварювальний апарат став надійним професійним пристроєм, без якого неможлива жодна будівельно-ремонтна робота. При цьому у разі виникнення несправності необхідно усунути в найкоротші терміни і з гарною якістю.

Володіючи однією з кращих ремонтних баз, наша компанія швидко і якісно виконає ремонт Вашої зварювального апарату. Для цього ми маємо все необхідне: сертифікований персонал, сучасне обладнання, великий склад запчастин і багато, багато іншого.

Leave a Reply

*

captcha *