Ремонт жк моніторів

Наша майстерня вже давно заслужила собі довіру жителів Києва, отримавши відмінну репутацію в справі ремонту моніторів. Працювати ми почали в 2002 році, рік від року удосконалюються методи ремонту моніторів, а в зв’язку з технічним прогресом, розширюється і сфера нашої діяльності.

ремонт мониторов

В даний час ми займаємося ремонтом рідкокристалічних жк моніторів, виробляємо ремонт блоку живлення дисплея (будь-якого). У нас немає обмежень в списку фірм-виробників моніторів — відремонтуємо будь за цілком помірну ціну.
У компанії працюють тільки найкращі фахівці своєї справи, багато хто має двадцятирічний стаж роботи в галузі ремонту моніторів. Тому Ваш монітор відремонтують швидко і якісно, ​​миттєво визначивши причину (причини) поломки. Нашим майстрам під силу усунути навіть найскладніші несправності.
ремонт моніторів
Однак бувають такі випадки, коли важких несправностей в моніторі дуже багато. Після діагностики Вам підрахують загальну вартість ремонту, і Ви самі прийміть рішення, що для Вас виявиться вигіднішим: відремонтувати цей монітор або купити новий.
Буквально за останні роки дуже сильно зросла популярність LCD моніторів, багато користувачів ПК віддають перевагу саме цьому виду дисплеїв, так як вони займають менше місця на робочому столі, їх можна прикріпити до стіни, вони не мерехтять, не псують зір, від них не йде випромінювання .

Таким чином, як вже зазначалося вище, в нашу компанію звертаються за ремонтом жк моніторів. Причому, перші, як показує статистика, не дивлячись на всі свої переваги, ламаються частіше: вразливість їх набагато вище, ніж у ЕЛТ моніторів, так як їх роботу обумовлює наявність матриці, яку легко пошкодити при необережному поводженні, ударі чи іншому негативному впливі на жк монітор , причому найчастіше, такі несправності ремонту не піддаються. Вже давно наша компанія займається ремонтом ЕПТ моніторів. Зараз ми проводимо ремонт навіть рідкокристалічних дисплеїв, що має на увазі високий рівень кваліфікації наших фахівців і постійне прагнення нашої компанії крокувати в ногу з часом.

Керуючись нашим досвідом, виділимо основні причини поломки моніторів:

Порушення технології виробництва деталей монітора на заводі-виробнику, що знаходиться зарубіжному. Подібного роду порушення, як показує практика, на вітчизняних заводах зустрічаються набагато рідше;
Некоректна установка монітора, що призводить до порушення теплового режиму
Короткочасні (менше секунди) скачки напруги в мережі при відсутності блоку безперебійного живлення;
Механічні пошкодження монітора будь-генетики
Наближення до кінця терміну експлуатації будь-якої деталі монітора, або повна відсутність функцій цієї деталі в зв’язку з виходом можливого терміну її використання
Неграмотно зроблений ремонт, який призвів до дисгармонії дій деяких деталей монітора
ремонт жк моніторів

Наша фірма по праву вважається однією з кращих майстерень по ремонту моніторів в Києві і за її межами. Під час ремонту тут використовується найсучасніше обладнання. Звернувшись за допомогою саме до нашої компанії, Вам не доведеться довго чекати і, крім того, монітор буде відремонтовано якісно: працюють в нашій компанії майстра дуже відповідально підходять до своєї справи.

Ремонт моніторів в Києві швидко і якісно!

Leave a Reply

*

captcha *