Ремонт жк моніторів в Києві

У перших обчислювальних машин, створених в середині минулого століття, не було дисплеїв. Однак сьогодні монітор став невід’ємною частиною будь-якого комп’ютера, без якого просто-напросто неможливо уявити собі роботу на ньому. І тим більше прикро, коли він виходить з ладу. В цьому випадку до закінчення ремонту монітора про роботу на ПК можна забути.

Однією з поширених причин пошкодження моніторів є неякісне електроживлення. У Росії ця проблема особливо актуальна. Адже залишилися ще з радянських часів лінії і обладнання підстанцій не відповідають сучасним вимогам і, найголовніше, не розраховані на сучасну навантаження. В результаті цього електричний струм, що подається в наші квартири і офіси, відрізняється «низькою якістю». У ньому досить часті сильні скачки напруги і інші аномалії, здатні пошкодити електричне обладнання.

Першим приймає удар на себе в разі стрибка напруги блок живлення монітора. При цьому нерідкі випадки його виходу з ладу. Втім, необхідно відзначити, що неякісне електроживлення — не єдина причина, через яку може знадобитися ремонт блоку живлення монітора. Він може вийти з ладу через виробничий брак, перегріву внаслідок сильного скупчення пилу і т.д.

Процедура ремонту блоку живлення монітора залежить від того, який він — зовнішній або внутрішній. У першому випадку власники комп’ютерів зазвичай навіть не звертаються в сервіс-центри. Вони просто купують новий зовнішній блок живлення. Чи виправдане це чи ні з економічної точки зору? Тут все залежить від типу і ступеня пошкодження блоку живлення. У будь-якому випадку такий варіант зазвичай виявляється швидше. Все-таки ремонт блоку живлення монітора вимагає певного часу. Правда, тут є один серйозний момент. Підбирати новий блок живлення необхідно дуже ретельно. Його розбіжність по електричним характеристикам з оригінальним може стати причиною виходу з ладу самого монітора. Тому все-таки має сенс звернутися в серйозний сервіс-центр, щоб фахівець допоміг грамотно підібрати заміну.

З внутрішніми блоками харчування ситуація інша. Розбирати монітор і намагатися самому визначити причини несправності не варто. По-перше, залазити всередину такого пристрою, не знаючи, як воно працює і де що розміщується, не надто розумно. По-друге, сучасні імпульсні блоки живлення досить складні. І зрозуміти щось, не володіючи відповідними знаннями, осциллографом і хорошим тестером, неможливо. Саме тому ремонт блоків живлення моніторів найкраще здійснювати в умовах сервіс-центру. Тільки кваліфікований фахівець зможе провести його повноцінну діагностику і вибрати оптимальний варіант відновлення працездатності пристрою. У деяких випадках має сенс провести ремонт блоку живлення монітора. А в інших — замінити його на новий. До речі, варто відзначити, що для заміни не обов’язково використовувати оригінальний внутрішній блок живлення. Найчастіше грамотний фахівець може знайти аналог, повністю відповідний по всіх основних електричним характеристикам.

Leave a Reply

*

captcha *