Ремонт хлібопічок

хлебопечка

Мережа сервісних центрів «Політехніка» здійснює ремонт та обслуговування хлібопічок. Виконуємо ремонт хлібопічок будь-якого ступеня складності.

Висококваліфіковані фахівці проведуть початкову діагностику, необхідні ремонтні та профілактичні роботи і кінцеве тестування, що гарантує якісний ремонт техніки.

Наша майстерня укомплектована високоточним діагностичним, вимірювальним та налагоджувальних обладнання, що гарантує якісний ремонт техніки. Також у  нашому сервісному центрі є в наявність всі необхідні запчастини, матеріали та інструменти.

Ми ремонтуємо такі види брендів:

Ariete Aurora Binatone Bomann Bork Clatronic De’Longhi Delfa DEX Elbee Electrolux Elenberg Fagor First Gorenje Kenwood Krauff Laretti LG Liberton Maestro Maxwell Mirta Moulinex Mystery Orion Panasonic Philips Rainford Redmond Rotex Saturn Scarlett Shivaki Sinbo Supra Vertex VES Vimar VINIS Vitek West Zelmer  та інші.

Виконуємо такі види робіт:

  • Апарат не вмикається
  • Вмикається але не працює
  • Не пропікає тісто
  • Не вимикаються змішувачі тіста
  • Та інше

 

Надішліть техніку в руки фахівців прямо зараз не гайте часу! Ми заощадимо ваш час і гроші!

-Виконаємо ремонт в максимально стислі терміни.

- Діагностика безкоштовна в разі ремонту (у разі відмови від ремонту сплачується 95гр..)

-Гарантійний термін на всі послуги становить 1 місяць.

-Гарантія на комплектуючі, використовувані при ремонті техніки, надається відповідно до гарантійної політикою їх виробників, але, як правило, не менше 1 року.

 Звертаємо вашу увагу, ви можете замовити доставку всього за 10гр.,

Leave a Reply

*

captcha *