Ремонт хлбопічок Philips

Сервісний центр виконає післягарантійний (на платній основі) ремонт хлібопічки Philip в Києві і Україні. Якщо ваша хлібопічка ще на гарантії, зверніться за адресою гарантійної майстерні. Ми виконаємо ремонт хлібопічки у якої минув гарантійний строк або поломка не підлягає ремонту по гарантії.

8349755

До таких несправностей належать:

  • — пристрій не вмикається (немає індикації);
  • — хлібопічка не починає цикл роботи (включається, індикація є);
  • — хлібопічка не замішує тісто;
  • — не запускається режим меню

Дуже важливо! Ми не ремонтуємо «кулінарні несправності», коли хліб не піднімається, скоринка не того кольору, хліб не такий м’який або твердий. Такі дефекти не пов’язані з апаратними поломками техніки. Також ми не здійснюємо продаж аксесуарів та комплектуючих до хлібопічок, виключно ремонт.

Наші клієнти отримують вигідні умови ремонту хлбопічок, адже відновити коректну роботу хлібопічки Філіпс завжди дешевше, ніж купити нову.

Ми безкоштовно діагностуємо техніку Philips, після діагностики обговорюємо з власником ціну і термін ремонту. (Ремонт від 200 грн, термін від 1-4 робочих днів). На свої роботи обов’язково даємо гарантію (від 30-100 календарних днів). Працюємо як з жителями Києва, так і інших міст України. До нас можна відправити техніку Новою Поштою.

З усіх питань телефонуйте за нашими контактними номерами!

Leave a Reply

*

captcha *