Ремонт водонагрівачів Atmor

Наш сервісний центр проводить ремонт, підключення та чищення водонагрівачів Atmor (Атмор)
100016293

Водонагрівач Atmor виготовляються в Ізраїлі, а штаб-квартира виробника знаходиться недалеко від Тель-Авіва. Історія бренду Атмор налічує вже більше 20 років. На ринку представлено кілька моделей водонагрівачів цієї компанії, як накопичувальних, так і проточних. Про якості і працездатності водонагрівачів Atmor говорить той факт, що безпосередньо вони вживаються фактично у всіх ізраїльських військових частинах.
Хоча бойлери компанії Атмор надійні і міцні, тривале використання і природний знос основних вузлів і агрегатів надають своє неблаготворное вплив. Отже, позаплановий ремонт бойлерів Атмор часом необхідний після декількох років використання.
Наші майстри з ремонту електричних накопичувальних водонагрівачів мають великий досвід роботи і високу кваліфікацію, що дозволяє виконувати і обслуговування водонагрівачів (бойлерів) Atmor в найкоротші терміни з гарантією на 1 рік. 

Ми виконуємо повний комплекс послуг з ремонту, встановлення і чищення електричних накопичувальних водонагрівачів (бойлерів) марки Atmor (Атмор), заміну тена (тена), терморегулятора, термостата, видалення накипу та інше.

Leave a Reply

*

captcha *