Ремонт водонагрівачів AEG (АЕГ)

Компанія AEG є провідним німецьким виробником побутової техніки та електроніки, в тому числі і водонагрівачів. Якість продукції AEG перевірено часом, адже недарма основний принцип даної компанії звучить так: «Вироби, що випускаються AEG, повинні бути ідеальні як за змістом, так і за формою. 
Однак всі речі з часом зношуються, навіть незважаючи на їх якість.

RMC-crop

Випускаючи свою продукцію, фірма піддає водонагрівачі найсуворішому контролю якості. При виготовленні приладів використовуються інноваційні технології і абсолютно безпечні для здоров’я людини матеріали.

Завдяки цьому, водонагрівачі AEG відповідають встановленим світовим стандартам якості і актуальні як в побуті, так і в промисловості.

Особливості ремонту водонагрівачів

Як правило, основна проблема – немає нагріву води в бойлері. 
Причина поломки водонагрівачів може полягати в тому, що зламався тен або потрібна видалення накипу. У цьому випадку ремонт бойлерів краще довірити фахівцям. 
Фахівці перевірять і усунуть всі можливі причини поломки водонагрівачів.

Найбільш вразливою деталлю, з-за якої доводиться викликати майстра по ремонту водонагрівача, є бак — причому це відноситься до всіх пристроїв, незалежно від їх якості і фірми-виробника.

Основні ознаки несправності водонагрівача

  • Витік води;
  • Котел нагріває воду;
  • Не включається водонагрівач;
  • Бойлер видає сторонні звуки;
  • Вибивають пробки при роботі водонагрівача;
  • Вода з бойлера іржава;
  • З бойлера тече тепла (не гаряча) вода;
  • Бойлер б’є струмом;
  • Вибивають програми.

Переваги роботи спеціаліста

Враховуючи, що гаряча вода необхідна нам кожен день, поломка водогрійного пристрою заподіює масу незручностей, і деякі їх власники вирішуються взятися за ремонт водонагрівачів своїми силами. Проте нерідко це призводить до плачевних наслідків: як правило, здійснюючи самостійний ремонт водонагрівача, непрофесіонал не може врахувати всіх особливостей устаткування, згодом чого проблема лише поглиблюється.

Звернувшись в наш сервісний центр, ви отримуєте професійну та ефективну допомогу. Ми здійснюємо ремонт, підключення, чищення водонагрівача, що означає, що вам не доведеться довго відчувати незручності, пов’язані з відсутністю гарячої води.

Leave a Reply

*

captcha *