Ремонт вінілових програвачів від кращої лабораторії звуку

Апарат для програвання грамплатівок — электромеханичесвое складний пристрій, обслуговування якого вимагає підготовки і розуміння предмета.

46556284

Старі програвачі вінілу, навіть самого високого класу, могли не тільки при дбайливому ставленні експлуатуватися, але і лежати два-три десятки років без руху. В останньому випадку, якщо ви маєте справу з прецизійним вінтажним апаратом, не варто розраховувати на стан підключи і грай — вмикай і слухай: потрібно бути готовим до проведення профілактичних заходів для повного відновлення працездатності та екстер’єру вироби. Гумові вузли — ролики, пассики, демпфери — схильні до старіння і деформації, в роботі можуть призводити до рокоту, детонації і люфтам. Електропроводка тонарма піддається механічним навантаженням, а корпус може постраждати в результаті впливу вологи або просто трудноотмываемым покритися шаром пилу. Кришки програвачів, виготовлені з органічного скла або пластику, з часом каламутніють, не кажучи вже про сліди механічного та термічного впливу.

Все це було б дуже сумно, якби не наші майстри, які мають кваліфікацію, досвід і, головне, репутацію в середовищі власників вінтажних апаратів.

Ремонт і реставрація вінілових програвачів!

Ми можемо не тільки зробити передпродажну підготовку нашого товару, але і взяти Ваш програвач для проведення профілактики, ремонту вінілових програвачів і реставрації зовнішнього вигляду. Полірування дерев’яних корпусів, відновлення або виготовлення кришок із оргскла, виготовлення матів для дисків, підбір пассіка, балансування диска, заміна проводки тонарма і ремонт електричних вузлів програвача, кінцева налаштування приладу для повсякденної експлуатації — це те, чим ми любимо займатися, що ми робимо з такою якістю, ніби робимо для себе.

Leave a Reply

*

captcha *