Ремонт відпарювача Rovus. Немає пари

Відпарювачі або як їх ще називають парові праски, пароочищувачі Rovus використовуються для розгладження і очищення тканини в домашньому застосуванні і в промислових масштабах. Ремонт відпарювача затребувана послуга, але не всі центри виконують ремонт ретельно і якісно.

rovus_portable_garment_steamer_06

Сервісний центр обслуговує парові праски Rovus довгі роки, ми маємо професійне обладнання та необхідну базу комплектуючих для заміни.

Одна з типових несправностей вертикальних відпарювачів Rovus, так і багатьох інших марок — ні пари.

Даний дефект може бути викликаний:

  • - виходом з ладу помпи;
  • - забутий ніпель;
  • - утворення накипу всередині котла на нагрівальному елементі;
  • - вийшов з ладу нагрівальний елемент. Якщо причина саме тут, то ремонт виконувати не доцільно. Замовляти новий нагрівач це дорого і дуже довго за часом (оскільки такі деталі йдуть зі Штатів або Китаю).

Для того, щоб правильно оцінити обсяг робіт і вартість, перед ремонтом майстер проводить розбирання відпарювача і виявляє неробочий елемент. Діагностика не оплачується, навіть при відмові від ремонту. В середньому вартість ремонту відпарювача для одягу Rovus з неполадкою «немає пара» обходиться в межах 350 грн.

Після ремонту техніка служить ще довгі роки, за умови регулярної профілактики та використання дистильованої води. У нашому центрі дається гарантія на будь-який ремонт.

Також зможемо полагодити парова праска Rovus, якщо він не включається або слабкий пар.

Якщо відпарювач протікає, на жаль ремонт як правило, не можливий, теча відбувається через пробій парової камери, заміні вона не підлягає.

Хочемо зазначити, що успішний ремонт можливий, якщо техніка не розбирався самостійно. Конструктивна особливості відпарювачів полягає в тому, що для їхнього розбирання потрібно мати інструмент і знання внутрішнього устрою. Некомпетентне розтин призведе до деформації корпусу, з яким нічого зробити не можна.

Якщо необхідно полагодити вертикальний відпарювач для одягу краще відразу звернутися до фахівців. Сервіс центр пропонує недорогі та якісні послуги ремонту, з гарантією. За діагностику техніки в нашій майстерні клієнт не платить. Якщо виникають сумніви нести відпарювач в ремонт чи ні, може він не ремонтується, краще принести, адже діагностика безкоштовна. Якщо техніка не підлягає ремонту, то майстер дасть такий висновок і ви зі спокійною душею зможете купити новий відпарювач.А якщо ремонт можливий, то його майстер виконає швидко та недорого і вам не доведеться витрачатися на нову техніку. З усіх питань з радістю проконсультуємо.

Leave a Reply

*

captcha *