Ремонт відеореєстраторів

Ще кілька років тому відеореєстратори були дивиною, та наявністю такої апаратури у своєму авто не кожен міг похвалитися. Але сьогодні практично всі автомобілі укомплектовані цими пристроями.

gmini-HD50-2-1900x700_c

І це цілком зрозуміло: компактна техніка дозволяє без зайвих турбот і зусиль записувати все, що відбувається в дорозі. Відеореєстратори не раз ставали рятівної «паличкою-виручалочкою», яка допомагала вирішити спірні моменти і конфлікти на дорогах. Разом із збільшеним попитом на подібну апаратуру, зростає і попит на ремонт відеореєстраторів в Києві.

Ремонт автомобільних відеореєстраторів: де, які?

На ринку дрібної електроніки можна знайти продукцію відомих виробників якісної техніки і недорогі зразки китайського виробництва. Останні, на жаль, виходять з ладу досить часто, тому спроби заощадити змушують неодноразово переглянути доцільність вибору.
Складність ремонту відеореєстратора в Києві полягає в тому, що велика частина представлених на ринку пристроїв були зібрані в Піднебесній, використовуючи різні елементні бази. Іншими словами, зовні відеореєстратори можуть бути дуже схожі, але «начинка» — абсолютно різна. Інша складність – маркування мікросхем, що робиться чи не завжди або китайською мовою.
Пристрої економ-класу збирають дуже маленькими партіями (близько 100шт) і знайти для них комплектуючі – вкрай непросто. У таких випадках найчастіше можливий лише незначний ремонт відеореєстратора (системний роз’єм), в ситуаціях з серйозними порушеннями – відновлення не можливо.

Щоб купівля, використання і навіть ремонт автомобільних відеореєстраторів, приносив максимально позитивні емоції, радимо віддавати перевагу моделям середньої цінової категорії і вище.
Самостійні спроби відновлення працездатності відео-помічника найчастіше тільки погіршують ситуацію, тому краще довірити це фахівцям. Якою б марки пристрій не купили, наш сервісний центр зможе провести ремонт відеореєстратора в Києві швидко і якісно.

Ми відремонтували десятки різних реєстраторів, серед яких були марки GoPro, CROSS, DOD, Aspiring, Falcon, Gazer, Globex, Mio, TeXet і багато інших. Виконання даного виду ремонтних робіт вимагає від майстра високої кваліфікації, і співробітники нашого сервісного центру володіють такою.
Найпоширенішими причинами поломки, з якими звертаються до майстрів по ремонту автомобільних відеореєстраторів, є несправність системного роз’єму (відірваний або хитається).

Основними ознаками пошкодження роз’єму є:

— повне або часткове відсутність зарядки пристрою;
— реєстратор не включається.

Ще одна причина – погіршення якості запису. Це може бути відсутність звуку на відеозаписи, наявність сторонніх шумів і хрипів. Ймовірною причиною несправності є вийшов з ладу динамік, але для точного визначення причини поломки необхідна діагностика в сервісному центрі по ремонту відеореєстраторів в Києві.
Нерідкі випадки, коли погіршується і сама «картинка»: повна відсутність зображення або якісь перешкоди. Якщо мало місце механічні пошкодження (падіння, різкі рухи, удари), то не виключається ймовірність виходу з ладу шлейфів.
Якою б не була поломка, не варто засмучуватися. У нашому сервісному центрі допоможуть відремонтувати і повернути колишню працездатність навіть самим безнадійним, на перший погляд, пристроїв. Всі послуги з ремонту ми виконуємо швидко і якісно, надаємо гарантію!

Leave a Reply

*

captcha *