Ремонт відеоняні

Безпека – одне з пріоритетних вимог у догляді за дитиною. 24 години на добу провести з дитиною просто неможливо: доводиться відволікатися на виконання домашніх обов’язків, тому доводиться ненадовго залишати малюка одного.

З одного боку, що може бути простіше, ніж залишити сплячу дитину в манежі або ліжечку, але з іншого боку доведеться постійно прислухатися і перевіряти, чи не прокинувся. Сумнівний відпочинок.

164191

З винаходом таких пристроїв, як радіо — і відеоняня життя батьків стала набагато спокійніше: пристрої повідомляють про найменшому плачі дитини. Основна відмінність відео няні про його радіо попередника полягає в тому, що з таким пристроєм можна не тільки чути, але і бачити, що відбувається в кімнаті.

Взявши на озброєння відеоняню, більше не захочеться з нею розлучатися. Та це й не складно: конструкція компактна, легка в транспортуванні.

Але, як і вся техніка, відео-помічниця піддається різних поломок: падіння, попадання рідини (що особливо складно запобігти, коли в домі діти).

При виконанні ремонту відеоняні ми найчастіше стикаємося з такими проблемами:

— відсутність сигналу (може вийти з ладу блок прийому інформації або антена);

— пошкодження екрана;

— перешкоди і шуми;

— періодичне відключення;

— не включається (несправний блок живлення або акумулятор).

Фахівці сервісного центру практично щодня стикаються з несправностями таких видів пристроїв, тому практично миттєво можуть визначити поломку. Бувають і такі ситуації, коли первинний огляд не дає результатів і доводиться повністю розбирати пристрій для діагностики, що б виконати ремонт відеоняні якісно і в строк.

Після визначення місце поломки, а також попереднього прорахунку вартості ремонту, з клієнтом узгоджуються подальші дії. І тільки після цього майстер приступає до роботи.

Виріб видається клієнтові не тільки після відновлення /замін комплектуючих, але і після ретельного тестування працездатності пристрою.

У нас ви можете відремонтувати відеоняні наступних виробників: AVENT, Tufi, Chicco, Tefal, Philips, Motorola та інші.

Самостійний ремонт відеоняні: бути чи не бути?

Ми не рекомендуємо приступати до самостійного ремонту, якщо немає відповідних знань, інструментів і комплектуючих. Це може посилити поломку.

Довірившись фахівцям, ви будете впевнені в тому, що ремонт відеоняні буде виконаний з першого разу і якісно. При видачі товару клієнт отримує гарантійний чек.

Швидкість не на шкоду якості.

Ми виконуємо ремонт техніки в найкоротші терміни, наш секрет не в недбалому ставленні до роботи, а наявність власного складу комплектуючих. Немає необхідності чекати кілька тижнів, поки буде доставлена необхідна деталь.

Кілька порад для тих, хто хоче максимально довго зберегти працездатність відеоняні:

— встановлюйте пристрій подалі від джерел тепла (інакше всі внутрішні компоненти будуть працювати при підвищених температурах);

— не нехтувати профілактикою;

— уникати перепадів температур і вологості.

Дотримуючись цих правил, відео пристрій буде скласти справно і довго.

Leave a Reply

*

captcha *