Ремонт варильних поверхонь

Варильні панелі поступово витісняють традиційні газові плити з причини більш високого рівня комфорту і зручності. Але навіть сама надійна кухонна техніка періодично виходить з ладу і перестає працювати. Тоді потрібен ремонт варильних панелей у професіоналів в надійній майстерні.

remont_varochnoj_paneli-6

Ремонт варильних панелей

  • Фахівці майстерні виконують якісний ремонт варильних панелей ZanussiBoschAriston, Ardesia, Beko, Electrolux, Freggia, Gorenje, Indesit, Liberty, Kaiser, Perfelli, Pyramida, Samsung, SiemensTeka, VentoluxWhirlpool.
  • Сервісний центр здійснює діагностику та ремонт газових і склокерамічних варильних поверхонь на найсучаснішому обладнанні. Майстри – кваліфіковані співробітники компанії, які володіють відповідними профільними знаннями і навичками з налагодження і ремонту всіх моделей кухонної техніки.
  • Буде потрібно ремонт варильної поверхні у разі, якщо варильна панель не включається, а також коли перестають працювати склокерамічні елементи. Небезпечно користуватися приладом, якщо поверхня б’ється струмом. Тут можуть допомогти майстри з ВПТ-сервісу, які швидко з’ясують, з якої причини зламалася варильна панель, вирішать проблему оперативно і за адекватну суму.
  • Оптимально замовити ремонт варильних поверхонь, якщо помічені порушення в роботі техніки і неможливо відрегулювати потужність нагріву. Також краще звернутися до фахівців, якщо панелі видають код помилки і не реагують на сенсорне управління.
  • Майстри легко виконають ремонт і наладку всіх вузлів агрегату – співробітники вміють працювати з будь-якою моделлю, оснащеної сенсорним управлінням. Крім професійного ремонту електронних блоків управління у майстерні виробляють заміну перемикачів і термодатчиків, запобіжників і терморегуляторів. Натомість відпрацьованих елементів будуть встановлені тільки оригінальні запчастини для варильних поверхонь.
  • Крім заміни та відновлення модулів управління майстри зможуть виконати заміну термостійких ламп підсвічування, перепаяти контакти мережі живлення. Також фахівці легко вирішують проблему проникнення вологи всередину корпусу панелі.

Leave a Reply

*

captcha *