Ремонт тістомісів

Професійний підхід до переробки великої кількості продуктів у закладах громадського харчування передбачає використання сучасних машин. На виробництвах, у хлібопекарнях в останні роки впровадили тістомісильні машини, які призначені для порційних замісів тесту.

remont-testomesov-1

Така техніка зважаючи інтенсивної експлуатації і серйозних навантажень нерідко зношується і втрачає потужність, потребує регулюванню і заміні деталей. Щоб підприємство не простоювало і не несло збитки, оптимально замовити ремонт тістоміса в компаніях, які спеціалізуються на ремонті цінного обладнання.

Переваги ремонту тістомісів, тістоділителя

  • Майстерня виконує ремонт тістомісів ТММ 140, ТММ-1м, Hs 20, MTM 15, MTM 65, Gastrorag, МТ 12, МТ 25, MT 70,  Sigma,  Fimar,  Kenwood,  Kitchenaid,  Gam,  Прима 300 в Києві по самим вигідним і прийнятним цінам.
  • Фахівцям можна довірити ремонт спіральних, побутових, промислових, професійних тістомісильних машин: наявність особливих інструментів, знань та навичок допоможе майстрам своєчасно виправити неполадки в механізмах і основних вузлах агрегатів.
  • Технічне обслуговування та ремонт тістомісів (Київ) крім ретельної діагностики включає в себе перевірку електричної апаратури і редуктора, заміну будь-яких зношених деталей. Можливі також роботи по затягуванні сполук, ремонту сальників і заміні підшипників.
  • Завдяки досвідченим і кваліфікованим майстрам компанії можна замовити ремонт тістомісів і міксерів, промислових тістомісильних машин з фіксованими і змінними деками.
  • Оскільки майстерня стикається з широким асортиментом моделей тістомісів, на складі компанії завжди в наявності повний перелік фірмових комплектуючих і вузлових деталей. Знайдуться запчастини і для цілого комплексу робіт, якщо надійшло замовлення на ремонт тістоділителя будь-яких моделей.

Ремонт тістоміса, тестоделителя — ціна

Ми – надійний партнер в плані професійного ремонту тістомісильних машин: фахівці пропонують техобслуговування агрегатів і гарантують ефективну роботу харчового обладнання, яке побувало на ремонт у сервісному центрі.

Відповідальність, доступні і адекватні ціни на послуги, широкий вибір деталей і запчастин дозволяють майстрам якісно виправляти неполадки і оперативно вирішувати поставлені клієнтами завдання.

Leave a Reply

*

captcha *