Ремонт теплових завіс

Якщо Ваша повітряно-теплова завіса функціонує некоректно, помітили будь-які непритаманні правильної її роботі моменти, або стався повний відмова агрегату, негайно звертайтеся до нас! Компанія здійснює професійний ремонт теплових завіс всіх типів і різновидів, незалежно від потужності і розташування агрегату.

tn3_0_47724500_1482428732

Ми виконуємо:

Солідний досвід роботи і висока кваліфікація інженерного персоналу дозволяє нам проводити гарантійний та післягарантійний ремонт за доступними розцінками і у встановлені договором строки.

Ознаки необхідності ремонту

Якщо технічне обслуговування теплової завіси здійснюється, сервісний інженер обов’язково зверне увагу власника агрегату на необхідність проведення ремонту і запропонує замінити износившуюся або несправну деталь. Але як бути, якщо технічне обслуговування не проводиться?

Наступні симптоми дозволять зрозуміти, що повітряна завіса потребує ремонту:

  • Інтенсивність теплового потоку знизилася.
  • Теплова завіса не справляється із завданням (швидкості руху повітряного потоку недостатньо для перекриття всього перерізу отвору), хоча раніше все було нормально.
  • Під час роботи з’явилися сторонні шуми.
  • У водяний теплової завіси з’явилися сліди протікання.
  • Дистанційне управління стало працювати нестабільно або некоректно.

Помітили ці проблеми? Звертайтеся і ми проведемо діагностику і виконаємо ремонт.

З яких причин теплова завіса може вийти з ладу?

Найважливіші причини, здатні викликати несправність теплових завіс – це:

  • Помилки при монтажі і підключенні. Так, наприклад, неприпустимо встановлювати горизонтальну завісу вертикально – порушується балансування валу, з’являється вібрація, і шарикопідшипники швидко виходять з ладу.
  • Відсутність технічного обслуговування і чищення. Очищення, змащення і огляд агрегату повинні проводитися своєчасно.
  • Природний знос, особливо при постійних інтенсивних навантаженнях. Найбільш схильні до інтенсивного зношування широкі теплові завіси (більше 1 метра), так як в агрегатах такого типу спостерігається підвищена аеродинамічна навантаження на вентилятор. Також природний знос прискорюється за відсутності регулярного технічного обслуговування, огляду, чищення, змащення.
  • Потрапляння сміття та сторонніх предметів в теплообмінник, погана якість води (водяні завіси). Через порушення циркуляції теплоносія агрегат може розгерметизування або працювати з меншою потужністю.

Довірте розрахунок, підключення і обслуговування повітряних завіс нам, і витрачатися на терміновий ремонт не доведеться – агрегати будуть служити Вам максимально довго.

Що включає в себе ремонт повітряних завіс?

До складу ремонтних робіт, крім виїзду майстра, діагностики і дрібного ремонту, можуть входити роботи по заміні підшипників, муфт, Тена, вентиляторної крильчатки, пульта дистанційного керування. Також може бути замінений електродвигун і пусковий пристрій. В процесі ремонту проводиться тестування, перевірка контактів і з’єднань.

В залежності від характеру несправності та складності ремонту, відновлення працездатності повітряної завіси нашими фахівцями може проводитися на місці або в сервісному центрі після демонтажу агрегату.

Leave a Reply

*

captcha *