Ремонт тепловентиляторів

Холодні зими, затяжні зими, часті перебої з опаленням, не менш часті заміни трубопроводів, які затягуються, часом, на дуже довгий період часу, призвели до того, що майже в кожній сім’ї є прилади додаткового опалення від електричної мережі живлення: тепловентилятор, масляний обігрівач, електрокамін, конвектор, інфрачервоний обігрівач, карбоновий обігрівач.

1339423973_sfh-3316

Серед усіх наведених вище видів обігрівальних приладів найбільш популярним є тепловентилятор.

Ця популярність виникла з ряду причин:

Тепловентилятор дозволяє в короткий час підвищити температуру того або іншого приміщення.

Покупець може вибрати для свого об’єму приміщення необхідний йому по потужності і габаритів тепловентилятор.

Універсальність. Підходить обігріву для гаража, ванної кімнати, дачі, квартирної кімнати і т. д.

Низька вартість.

Простота використання у зв’язку з простотою конструкції.

Всі ці плюси є дуже вагомими і пригнічують невеликий ряд мінусів тепловентиляторів: висока шумність, досить низький ККД, не розрахований на дуже тривалу безперервну роботу.

Великою популярністю на російському ринку користуються тепловентилятори таких марок як: BALLU, TIMBERK, VITEK, BORK, ELECTROLUX, AEG, ROLSEN та інші. Вони всі, безумовно, володіють високою якістю збірки і складальних матеріалів. Однак специфіка клімату (висока вологість повітря), тривала безперервна робота, у зв’язку з тривалою низькою температурою повітря в будинку, перепади напруги, які стали хворою темою для російських користувачів електроприладів, а також інші недотримання правил користування тепловентиляторів призводять до їх поломки.

Самостійна лагодження тепловентиляторів може призвести до небезпечного користування Вашого тепловентилятора.

Бувають випадки ураження електричним струмом, аж до летальних.Кожен фахівець повинен виконувати свою роботу, тому просто знайдіть марку Вашого тепловентилятора в каталозі на нашому сайті, зателефонуйте нам, і після діагностики майстер погодить із Вами строки і ремонту назве Вам ціну до початку
ремонту.
І ми гарантуємо, що ціна на ремонт тепловентилятора в нашій майстерні максимально заощадить Ваш сімейний бюджет.

Наша майстерня має безліч філій у всіх районах і штат у 157 фахівців (за кожним видом техніки спеціалізується не один, а кілька майстрів), тому ремонт буде виконаний в дуже короткий час, з подальшим наданням гарантії на нього у термін від 16 місяців.

Leave a Reply

*

captcha *