Ремонт телевізорів

Ремонт телевізорів

Зламався улюблений телевізор? Не поспішайте до магазину за новим! Тому що мережа сервісних центрів «Політехніка» здійснює комплексний ремонт телевізорів та портативних DVD плеєрів та їх обслуговування.

Наші фахівці гарантують вам швидкий і якісний ремонт телевізору або в нашій майстерні або з виїздом до вас додому.

Перш, ніж починати ремонт, ми завжди проводимо повну діагностику всіх елементів зламаного пристрою, використовуючи спеціальні тестери і безцінний досвід наших сертифікованих інженерів. Виконавши ремонт, ми ще раз тестуємо телевізор, і тільки після цього віддаємо його власнику, надаючи гарантію на наші послуги та замінені запчастини.

Здійснюємо ремонт LCD, LED, лампових, плазмових та 3D телевізорів виробників: BBK, BRAVIS, DEX, LG, Liberton, Mystery, Orion, Panasonic, Philips, Samsung, Saturn, Sharp, Sony, Toshiba та інші.

Перелік основних послуг:

  • ремонт телевізорів всіх виробників
  • ремонт та заміна матриці
  • виклик майстра додому
  • ремонт лампи підсвічування або інвертора
  • ремонт телевізорів з кур’єрською доставкою
  • ремонт та заміна блоків живлення телевізорів

 

ТАК — проводимо ремонт телевізорів у майстерні або ж ви можете викликати майстра, який приїде и відремонтує ТВ у вас вдома.

ТАК — ви платите тільки за виконаний ремонт телевізора. Діагностика у нас безкоштовна.

ТАК — погоджуємо виконувані послуги і вартість ремонту телевізора, пропонуємо всі можливі варіанти і радимо оптимальні. З нами ремонт відбувається простіше, ніж коли-небудь .

ТАК — надаємо до 50 % знижки на другу і всі наступні послуги в рамках одного звернення .

ТАК — гарантійний термін на роботи з ремонту телевізорів становить від 1 до 12 місяців. Гарантія на комплектуючі, вякі були замінені в ході ремонту, надається відповідно до гарантійної політикою їх виробників.

ТАК — більше 95 % клієнтів задоволені якістю послуг мережі сервісних центрів «Політехніка» і кожен день ми стаємо краще.

Leave a Reply

*

captcha *