Ремонт телевізорів Panasonic

Досить часто поломка телевізора відбувається несподівано і перед більшістю власників виникає питання, віддавати телевізор в ремонт або купити новий. Відповісти однозначно складно, так як це залежить від серйозності поломки та наявності запасних запчастин. Але, не варто впадати у відчай, в більшості випадків телевізор можна відремонтувати, і він прослужить Вам протягом багатьох років. Попередню консультацію про ремонт телевізора Panasonic Ви можете отримати у телемайстра, звернувшись в нашу компанію.

03

Типові несправності телевізорів Panasonic:

  1. Поява «снігу» на екрані. В даному випадку необхідно перевірити антену. Якщо антена в порядку – слід перевірити роботу радіоканалу або тюнера.
  2. Пропадає звук або зображення. Проблема скоріше всього в несправності тюнера.
  3. Звук функціонує, але відсутність зображення. Причину слід шукати в звуковому процесорі або підсилювачі.
  4. Горизонтальні смужки на екрані. Перевірте роботу кадрової розгортки. Така несправність найчастіше виникає із-за частих стрибків напруги.
  5. Відсутність будь-якого кольору. Поломка в відеопроцесорі. Досить часто причина несправності виникає з-за поганого контакту в розетці харчування.
  6. Ремонт телевізорів Panasonic також необхідний, якщо спостерігається зниження яскравості зображення.

З метою профілактики виникнення неполадок рекомендується вмикати-вимикати телевізор плавно. Проміжок часу повинен становити не менше 10-15 секунд.
Замовити ремонт телевізорів Panasonic рекомендується серйозних організаціях, де будуть дотримуватися чітке виконання домовленостей. Наша компанія здійснює ремонт як стандартних, так і РК телевізорів.

Чому ми гарантуємо якість?

  1. Наші співробітники мають широку спеціалізацію. Ми виконаємо ремонт телевізорів Панасонік оперативно і якісно.
  2. Великий асортимент запчастин і комплектуючих.
  3. Прийнятні ціни на послуги.
  4. Ми надаємо 100% гарантію на результат.

Наші фахівці мають весь необхідний набір інструментів, електричних схем та комплектуючих. Поєднання всіх цих факторів надає можливість виконувати ремонт телевізорів Samsung якісно і оперативно.

Leave a Reply

*

captcha *