Ремонт супутникових ресиверів

Раніше просто купували новий ресивер Триколор або НТВ плюс або інший, зараз коли зарплати впали, а вартість обладнання зросла, дешевше відремонтувати апарат. Тим більше якість електронного устаткування різко впало і ресивер пропрацювавши 1 рік раніше було уявити було важко, а зараз технології корпорацій виробників отримують премії за те як зробити, щоб ресивер зламався відразу після закінчення терміну гарантії.
maxresdefault

Особливо грішать якістю збірки приймачі Триколор вироблені в Китаї за ціною 15$ проходять через митницю, на них і заробляє найбільше Триколор.

Ремонт супутникових ресіверів обходиться в районі 1000 рублів, а новий коштує 6000 рублів і точно, що новий за якістю буде гірше так як провайдеру вигідно щоб ваш ресивер ламався як можна частіше. Наші майстри ремонтують не тільки приставки Триколор ТВ і НТВ плюс, а так само більш складні апарати такі як Dreambox, Tuxbox, GI, SkyWay, Openbox і. т. д

Найбільш часто зустрічаються несправності:

- сохнуть конденсатори в блоці харчування
- неправильна прошивка
- перестає прийматися сигнал із супутника, несправність тюнера
- сама дорога процедура, заміна материнської плати
- приставки Триколор ТВ часто втрачають ID, що в 50% випадках обходиться власнику в половину вартості апарату.
Діагностика несправності проводиться нашими фахівцями безкоштовно, вартість ремонту позначається до проведення робіт і тільки після вашої згоди майстри приступають до роботи.

Важливо! Протягом одного місяця з моменту подачі апарата в ремонт ви повинні забрати ваш апарат, у випадку якщо ви цього не зробите гарантувати повернення його ми не можемо. Це пов’язано з великою кількістю зберігається ремонтного обладнання та брак місця.

Запчастини для ремонту обладнання ми купуємо самостійно і вони не входять у вартість ремонту, якщо це не обумовлено окремо.
Супутниковий ресівер на ремонт обов’язково потрібно приносити з пультом і блоком живлення, якщо він зовнішній. Попередньо по телефону повідомте модель вашого приймача, тип несправності, наші фахівці оцінять приблизно вартість робіт.
Для проведення ремонту використовуються сучасні паяльні станції і флюси.Наші майстри гарантують дбайливе поводження з ремонтованих пацієнтом.

Leave a Reply

*

captcha *