Ремонт стабілізаторів напруги, інверторів

Здійснюємо гарантійний ремонт, і післягарантійний ремонт стабілізаторів напруги:

  1. Стабілізатора напруги: Luxeon, Logic Power, Kebo, Delixi, Forte, Norma, Normik, Optima, Optimum, Rucelf, Sven, Uniel, Volter, Voto, Елекс Герц-Ампер, ЕЛІМ, Ресанта, Вольт і інші.
  2. Інвертора: Luxeon, Kebo.

27b44a3db1d4

Якісно, Швидко !!!

Переваги які ми Вам пропонуємо виконуючи ремонт стабілізаторів і інверторів:

  • Успішний досвід роботи на ринку ремонту побутової техніки 15років;
  • Ремонт осуществляеться в майстерні з використанням спеціального обладнання;
  • Висока якість ремонту вашого стабілізатора напруги, інвертора;
  • Швидке виконання робіт;
  • Гарантія на ремонт стабілізаторів, інверторів.

Ремонт і сервіс стабілізаторів напруги

Кілька ситуацій, які призводять пристрій в непридатність і ремонт стабілізатора неминучий.

Неправильно підібрана модель стабілізатора

Часта причина поломки стабілізатора — нестача запасу потужності. Не секрет, що українські виробники не застосовують повну гальванічну розв’язку в випускаються пристроях, щоб компенсувати втрати потужності при зменшенні напруги, необхідно враховувати запас при виборі та купівлі стабілізатора.

У 35% випадків, клієнти купують стабілізатор без запасу потужності. 

Пристрій яке постійно працює на межі можливостей, буде регулярно перегріватися, в наслідок чого спрацює захист від перегріву, що запобігає можливість загоряння. Визначити причину відключення апарату досить просто, для цього подивіться на дисплей стабілізатора і прочитайте опис відображається помилки в керівництві по експлуатації. Але робота стабілізатора буде порушена, це тривожний симптом того, що модель обрана некоректно. Якщо перегрів буде повторюватися регулярно, зверніться за консультацією до сервісного центру по ремонту стабілізаторів напруги.

Недостовірні дані про напругу або навантаженні

За великим рахунком, це підрозділ першого пункту, але дані проблеми зустрічаються не так рідко, тому розглянемо їх більш детально. 
Нерідко, при бажанні заощадити, клієнти навмисно надають нашим консультантам недостовірні показники падіння напруги і обумовлюють меншу потужність електроприладів, які необхідно живити від стабілізатора. У підсумку виходить, що модель куплена з недостатньою потужністю або стандартний діапазон вхідної напруги не підходить.

Установка і навколишнє середовище

Як і будь-яке інше електрообладнання, стабілізатори напруги вимагають правильних умов експлуатації. Наприклад, не можна розміщувати пристрій в закритому приміщенні з малим об’ємом повітря: ніші, порожнини в стіні і т.п. Ознайомитися з керівництвом по установці можна в документації до купленого пристрою — керівництво по експлуатації або з нашою статтею про встановлення стабілізатора і схемах підключення.

Ремонт електромеханічних стабілізаторів викликаний в тому числі і шлюбом комплектуючих.

Безумовно, шлюб не виключений. Не можна перевірити сотні компонентів, які присутні в електричних ланцюгах стабілізатора досконально. Можливо, що успішно пройшовши наладку і тестування, щось прийшло в непридатність. При такому результаті подій, неодмінно зв’яжіться зі співробітниками нашого сервісного центру для узгодження ремонту.

У цей невеликій статті були викладені основні причини, за якими може статися ремонт стабілізатора напруги.

Релейні стабілізатори напруги

Наша майстерня по ремонту стабілізаторів і інших електронних пристроїв займається ремонтом вже більше 15 років! За цей чималий термін нам вдалося не одноразово брати участь в суперечках на тему «Яка модель краще», Стаття — «Релейні стабілізатори напруги», завдяки якій Ви дізнаєтеся, наскільки це хороший тип пристроїв, надійний він, і які має переваги і недоліки.

В першу чергу варто відзначити, що релейні стабілізатори працюють практично за тим же принципом, що і тиристорні (симісторні). Суть полягає в перемиканні обмоток трансформатора за допомогою силового реле (ступені). Швидше за першими проводилися релейні стабілізатори напруги, ніж сімісторних. Даний тип нормализаторов може бути також корисний як і будь-який інший, обслуговуватися може практично будь-яке навантаження: комп’ютери, приватні будинки, окреме електрообладнання, торговельні майданчики, офісні центри і т. Д. Потужність релейних нормализаторов не така висока як симісторних або італійських сервопривідних ORTEA і не перевищує 100кВА, саме з цього це скоріше побутової нормалізатор, ніж промисловий.

Характеристики релейних стабілізаторів напруги

Швидкість спрацьовування від 40 до 80 мс; 
Перевантаження в розмірі 200% протягом 4-8 секунд; 
Форма напруга не спотворена; 
Температурний режим обмежений максимальним значенням температурного режиму реле;

Переваги та недоліки релейних стабілізаторів

Механічний знос реле, термін служби до 5 років, в залежності від інтенсивності експлуатації.

Ремонт релейних стабілізаторів найдешевший. 
Ступінчаста регулювання напруги, перепади від 8 до 3% від номінальної напруги 220 Вольт; 
Чим вище клас точності пристрою, тим нижче швидкість спрацьовування при зміні напруги. 
Нерідко передбачається, що даний тип пристроїв вносить перешкоди в електричну мережу, що може несприятливо надаватися на аудіо- та відео- обладнанні. 
Як і інші типи нормализаторов, дані пристрої можуть бути виконані в трифазному варіанті. По суті основним недоліком пристрою є те, що його складно віднести до повністю електронним стабілізатором за рахунок того, що в складі міститься механічні компоненти — реле. А це основний інструмент при перемиканні обмоток автотрансформатора. Тип стабілізатора підбирається строго від поставлених завдань перед ним, деякі типи просто не в змозі забезпечити правильне напруга з заданими параметрами через недоліки принципу роботи.

Основною характеристикою стабілізаторів напруги є потужність підключається навантаження. Саме на підставі цього параметра здійснюється вибір тієї чи іншої моделі. При цьому необхідно враховувати, що потужність стабілізатора повинна бути рівна або трохи більше потужності того приладу, для захисту якого він призначений. Таким чином, розрахувавши потужність всіх приладів, захист яких необхідно забезпечити, можна легко визначити, яка модель стабілізатора напруги необхідна в даному випадку. Можна, звичайно, не заглиблюючись в тривалі обчислення, придбати стабілізатор максимальної потужності. Однак така модель буде коштувати дорого, і чи має сенс встановлювати цей стабілізатор, потужність якого буде використовуватися лише на 15-20%.

Дуже важливо пам’ятати, що деякі електроприлади мають пускові струми, в кілька разів перевищують струми номінальні. Це характерно для приладів, що мають в схемі асинхронні двигуни, наприклад холодильники, насоси, тому стабілізатор для таких пристроїв необхідно підбирати з двох — триразовим запасом потужності що зменшить потребу виконувати ремонт стабілізаторів або інвертора.

Як захистити одночасно велику кількість електроприладів, наприклад, у себе в офісі?

Необхідно врахувати кілька факторів: по-перше, як організована розводка напруги живлення в будівлі, тобто наскільки зручно буде вбудовувати один загальний однофазний або трифазний стабілізатор напруги або декілька окремих стабілізаторів в уже наявну електророзводку; по-друге, як правило, один великий стабілізатор, рівний по потужності кільком окремим, обходиться дешевше. Але індивідуальний захист ефективніше і сумарна надійність декількох стабілізаторів набагато вище надійності одного.

Хороший стабілізатор досить дорогий.

У яких випадках можна вважати, що його придбання виправдано?

Можна впевнено сказати, що така покупка на 100% виправдовує себе в двох випадках.

По-перше, коли напруга настільки низька, що без його стабілізації побутові прилади не працюють (характерно для сільських електромереж).

По-друге, якщо вартість приладів в 3-5 .., 10 раз перевищує номінальну вартість стабілізатора.

Для того щоб остаточно визначитися з вибором стабілізатора напруги, необхідно відповісти на наступні питання:

Який потрібен стабілізатор напруги — однофазний або трифазний, що про це говорять майстри виконують ремонт стабілізаторів?

При однофазної мережі (220В) питань не виникає. 
У разі трифазної мережі (380В) можливі варіанти:

Якщо при наявності трифазної мережі є хоча б один трифазний споживач, то необхідно встановити трифазний стабілізатор напруги. Якщо ж всі споживачі однофазні, в більшості випадків краще підібрати три однофазних стабілізатора. Як правило, це обходиться дешевше. Але є і ще одна серйозна перевага. Цей варіант дозволяє обійти особливість трифазних стабілізаторів, а саме відключення всього пристрою при зникненні напруги на одній з фаз.

Чи потрібно ставити окремі стабілізатори напруги на різні споживачі, або краще поставити один на все?

Якщо вам необхідно захистити якийсь певний споживач, буде досить одного стабілізатора відповідної потужності. Якщо ж ви хочете убезпечити максимальну кількість електроприладів, то можна, звичайно, поставити на кожен прилад свій, окремий стабілізатор, але це не дуже зручно, а фінансово — і не дуже вигідно. В цьому випадку краще буде встановити один загальний стабілізатор напруги на всі споживачі. Хоча існують і інші варіанти. Наприклад, виділити певну групу електроприладів, які найбільш критично ставляться до перепадів напруги, і де буде ремонт дешевше, ніж ремонт стабілізаторів.

Якої потужності потрібен стабілізатор напруги?

Для правильного вибору моделі стабілізатора напруги необхідно визначити суму потужностей (Вт) всіх споживачів, які потребують одночасно в постачанні електроенергії.

При підрахунку потужності, споживаної пристроєм, слід враховувати, так звану, повну потужність. Повна потужність — це вся потужність, споживана електроприладом. Вона складається з активної потужності і реактивної потужності, в залежності від типу навантаження. Активна потужність завжди вказується у ватах (Вт), повна — в вольт-амперах (ВА). Пристрої — споживачі електроенергії найчастіше мають як активну, так і реактивну складові навантаження.

Активне навантаження. 
У цього виду навантаження вся споживана енергія перетворюється в тепло. У деяких пристроїв ця складова є основною. До таких пристроїв відносяться лампи розжарювання, обігрівачі, електроплити, праски і т. П. Якщо їх зазначена споживана потужність складає 1 кВт, для їх харчування досить стабілізатора потужністю 1кВА.

Реактивні навантаження. 
Всі решта. Вони, в свою чергу, поділяються на індуктивні і ємнісні.

Важливо! Необхідно враховувати, що електродвигуни мають пускові струми і потужність стабілізатора при використанні асинхронних двигунів, компресорів, насосів повинна в 3-5 разів перевищувати номінальну потужність споживачів. Також бажано брати до уваги, що заводи виробники рекомендують встановлювати стабілізатори напруги з запасом потужності 20-30%. 

Leave a Reply

*

captcha *