Ремонт стабілізаторів напруги

Стабілізатори напруги, як і інші побутові електронні прилади, з часом виходять з ладу. Причин безліч. Неякісні деталі, недобросовісна збірка, неправильне підключення при установці, перевантаження, стихійні лиха і так далі. До того ж стабілізатор напруги, перебуваючи на вході електричної ланцюга, більше інших приладів відчуває на собі всі «принади» неякісного напруги. В кінцевому підсумку навіть найкращий, дорогий стабілізатор напруги приходить в непридатність.

256

При правильному використанні термін експлуатації хорошого стабілізатора необмежений. Але, на жаль, ніщо не вічне.

Крім основної діяльності «Продаж та сервісне обслуговування стабілізаторів напруги DELTA» ми відкрили «Майстерню по ремонту стабілізаторів напруги» всіх виробників представлених на ринку.

За час роботи майстерні в ремонт надходили різні стабілізатори. Дорогі і дешеві. Виробництва відомих фірм і «кустарних виробників. Вітчизняні та «китайські». Практика показала, що будь-які стабілізатори підлягають ремонту.

Згідно з нашою статистикою, 75% стабілізаторів надходили ремонт були вироблені в Китаї і 25% вітчизняного виробництва.

Щоб не створювати рекламу і антирекламу виробникам, ми не вказуємо назву стабілізаторів напруги, що надходили в ремонт!

Що робити, щоб стабілізатор напруги прослужив довше?

  1. Серйозно поставтеся до вибору стабілізатора. Не намагайтеся купити найдешевший стабілізатор напруги! Як відомо, скупий платить двічі. Стабілізатор – це прилад, який повинен служити не менше 10 років, а після профілактики ще стільки ж.
  2. Перед покупкою необхідно точно знати загальну споживану навантаження і діапазон вхідної напруги в мережі. Якщо не впевнені, зверніться.
  3. Придбайте стабілізатор з запасом по потужності та діапазону вхідної напруги.
  4. Підключення та встановлення стабілізатора довіряйте тільки кваліфікованим фахівцям.
  5. Уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації. У разі виникнення питань, зверніться в сервісний центр
  6. Встановлюйте стабілізатор в місці недоступному для дітей. Не допускайте попадання в корпус стабілізатора сторонніх предметів, тварин, комах.
  7. У випадку ознак несправності переведіть стабілізатор напруги в режим «Транзит» і зверніться в сервісний центр. Так само під час грози рекомендується відключити від електромережі всі електроприлади, а стабілізатор перевести в режим «Транзит».
  8. Один раз в два роки бажано проводити профілактику стабілізатора напруги. Зв’яжіться з сервісним центром для детального вирішення цього питання.

Leave a Reply

*

captcha *