Ремонт соковижималок Moulinex

Електричні соковижималки – побутовий прилад, який можна зустріти практично на кожній кухні. Коли техніка ламається, перестає працювати або не повністю справляється зі своїми функціями необхідно виконувати ремонт. Існує кілька варіантів – самостійно ремонтувати соковижималку, знайти приватного майстра або звернутися в сервісний центр.

img0

Розглянемо варіанти, перший варіант – самостійний ремонт соковижималки буде можлива, якщо є досвід та знання технічного пристрою приладу, наявність інструментів, як мінімум викруток і тестера, знання схемотехніки.

Якщо необхідного інструментарію та мінімального досвіду немає, не варто відкрити пристрій, такий ремонт може тільки посилити первинну поломку і зробити наступний ремонт дорожче.

Знайти приватного майстра – безумовно, знайти майстра це вже краще, ніж розкривати техніку самостійно, але приватний майстер не має базою запасних деталей, так і після ремонту не дасть гарантій.

Звернутися в сервісний центр, для користувачів техніки – це оптимальний варіант. Наша компанія надасть послуги ремонту соковижималок в Києві. Виконаємо як модульний, так і компонентний ремонт. Звернувшись в майстерню до нас – ціна буде доступною, термін швидким. На будь-яку роботу і замінені деталі дається гарантія. Наш майстер з досвідом роботи більше 15-ти років досконально знає внутрішнє пристрій і принцип роботи будь-якої моделі соковитискачів Moulinex. Під рукою у фахівця власний склад запчастин, якщо потрібна рідкісна деталь без праці її замовимо.

Перед будь-яким ремонтом проводимо безкоштовну діагностику соковижималки і узгодимо ціну ремонту і строк. Наша команда може похвалитися одними з найбільш швидких термінів діагностики побутової техніки в Києві. Проводимо діагностику від 2-12 годин, абсолютно безкоштовно! Ремонт соковижималки з діагностикою триває 1-2 дні. Середній чек ремонту 200-380 грн.

Топ поломок соковижималок Муинекс (Moulinex):

  1. Не включається;
  2. Не регулюється потужність роботи;
  3. Не тече сік;
  4. Вимикається в процесі роботи;
  5. Шумить, димить, запах горілої проводки;
  6. Перебитий мережевий шнур;
  7. Потрапила вода або соковижималка впала.

Будь-який ремонт можливий! Варто лише привезти соковитискач за адресою нашій майстерні.

Важливо! Центр не продає комплектуючі до соковижималок (сита, насадки, штовхачі, контейнери для макухи). Виконаємо послуги ремонту!

Leave a Reply

*

captcha *