Ремонт соковижималок Braun

Електричні соковижималки Braun досить надійні, заводський брак техніки практично не можливий, але якщо соковижималка дала збій в роботі в період гарантійного терміну, можна скористатися безкоштовним ремонтом по гарантії або заміною на новий пристрій. Всі питання по гарантійному обслуговуванню можна уточнити в центрі обслуговування по гарантії (адреса і телефон шукайте в гарантійному талоні).

remont-sokovyzhimalok-3

Якщо соковижималка працювала довгий час і несподівано зламалася, тоді на допомогу прийде команда наших майстрів. 

Наші послуги платні, але ціна ремонту соковижималок завжди набагато нижча, ніж вартість нової соковижималки.

Найчастіше, поломки соковижималок пов’язані з перевантаженням мотора. 

Соковитискач починає втрачати потужність, може вимкнутися в процесі роботи і не включиться, почати сильно шуміти. Виконується заміна або ремонт мотора.

Якщо соковижималка не включилася – проблема може бути в концевиках, ланцюги живлення, перебитом шнурі живлення. Оскільки причин поломки може бути декілька, потрібно обов’язково розкривати техніку і дивитися, знаходити пошкоджений вузол або деталь. Така процедура називається – діагностика техніки (у нашій майстерні надається безкоштовно).

Після діагностики результати обговорюються з власником соковижималки і виконується ремонт. Після ремонту надається документальна гарантія.

Важливо! Не займаємося продажем і постачанням запасних насадок, кришок, штовхачів до соковижималок, ремонт!

Будь-які питання по ремонту можна уточнити, звернувшись до операторів нашого центру.

Leave a Reply

*

captcha *