Ремонт швейцарських годинників

У всі часи годинник вважалися кращим і безперечним аксесуаром будь-якої людини, будь то жінка або чоловік. З розвитком людства вони приймали різні форми, видозмінювалися, удосконалювався їх механізм.

диагностика-часов-3_25-10-16_15-51-13

Годинний майстер – це свого роду художник, який повинен володіти значними знаннями, а обладнання майстерні — модернізуватися, техніка ремонтних робіт — відповідати шедеврів годинникового виробництва. Сучасні технології виробництва ускладнюються і вдосконалюються, а значить, вимагає висококваліфікованого та досвідченого ремонту наручних годин.

Наша компанія є сервісним центром по ремонту та обслуговуванню швейцарських годинників всіх престижних марок.

Замовник може бути впевнений, що в майстерні ремонт швейцарських годинників проводиться виключно на сучасному обладнанні з застосуванням інноваційних інструментів. Вони дозволяють виконувати цілий комплекс робіт по ремонту і діагностиці годин у повній відповідності з високими світовими стандартами.

Ремонт механічних годинників виробляють тільки досвідчені майстри, які знайомі з індивідуальними особливостями механізмів і принципів роботи виробів кожної престижної марки.

Сервісний центр пропонує широкий спектр послуг:

- післягарантійне обслуговування швейцарських годинників;

- діагностика годин, перевірка точності і регулювання ходу;

- діагностика та відновлення герметичності;

- повноцінний ремонт годинників (репассаж), який включає заміну або відновлення деталей механізму, а також корпусу і браслета;

- профілактичний сервіс, який передбачений для швейцарських годинників не рідше, ніж 1 раз у 3-4 роки; роботи включають в себе коригування точності ходу, відновлення водонепроникності, контроль природного зносу не тільки деталей механізму, але також браслета і корпусу;

- заміна ремінця швейцарських годинників, а також припасування браслета;

- проводиться косметичний ремонт швейцарських годинників, що включає поліровку і чищення корпусу, браслета, а також входять в механізм дорогоцінного каміння;

- проводиться заміна елементів живлення, яка супроводжується перевіркою герметичності до, а також після розтину;

- заміна скла;

- заміна оригінальних деталей годинників, браслетів, ременів.

Ремонт годинників Київ: у нас тільки саме вища якість!

Ремонт годинників Київ від кращих швейцарських виробників передбачає відновлення або повноцінну заміну одного або декількох вузлів механізму. До таких вузлів можуть ставитися: двигун, основна колісна система, хід або спуск, регулятор або коливальна система, механізм стрілок, пристрій заводу пружини і переведення стрілок.

Механічні годинники можуть бути забезпечені пружинним механізмом або гирьовим. Двигун у механічних годинниках джерелом енергії. Щодо основної колісної системи — вона складається з зубчастих коліс, які і здійснюють передачу енергії від двигуна до регулятора і стрелочному механізму. А такий часовий елемент, як спуск, відіграє роль проміжного вузла, саме він через певні проміжки часу зубчасту передачу звільняє і направляє енергію, яка надходить регулятору від пружини.

У годинника може бути несправний і механізм, вони бувають також схильні до псування корпус, скло або браслет. Такийремонт годинників центр виконає тільки при наявності оригінальних запчастин, які будуть закуповуватися безпосередньо у виробника. В непридатність досить часто приходять також скла, браслети на увазі того, що вони зазнають ударів, подряпин, а також іншим механічним впливам.

У будь-якому разі, ремонт передбачає повну заміну скла і браслета. При цьому і скло, і браслет повинні бути фірмовими.

Ремонт швейцарських годинників в Києві: до кого звернутися?

Київ – це серце нашої Батьківщини, багатомільйонне місто, який зібрав під своїм склепінням все найсучасніше і краще. Не стали винятком і годинник найпопулярніших швейцарських марок, до яких відносяться: ROLEX, BREITLING, PATEK PHILIPPE, BREGUET, AUDEMARS PIGUET, CHOPARD, MAURICE LACROIX, OMEGA, TISSOT, HUBLOT, ULYSSE NARDIN, VACHERON CONSTANTIN, ZENITH та інші. Але ось що стосується ремонту таких годин, то в Києві знайти гідну, надійну майстерню не так-то просто.

Ремонт настільки дорогих виробів потрібно довіряти тільки найкращим. Наш сервісний центр запрацював відмінну репутацію. До нас звертаються не тільки жителі столиці, але і приїжджі гості. Щоб повернути до життя свій годинник, до нас їдуть здалеку. Ми раді всім своїм клієнтам без винятку, будь то жителі столиці або її гості.

Довіряйте цінності сім’ї і ваші особисті цінності тільки професіоналом із значним досвідом роботи. Тільки так годинник будуть радувати не тільки Вас, а також ваших дітей і онуків.

Leave a Reply

*

captcha *