Ремонт рушникосушки: чи є сенс?

Ви купили і поставили новий водяний (проточний) полотенцесушитель, можливо, навіть імпортний, а він потік.

original

І тут постає два питання: чи можна відремонтувати полотенцесушительчи потрібно купувати новий?

Ремонт рушникосушки явно прийнятніше: річ залишається тією ж, не потрібно нічого змінювати при підключенні, ремонт коштує значно менше нового рушникосушки. До того ж, якщо ще діє гарантія, навіщо платити більше?

Припустимо, Ви по гарантії звернулися до продавця, полотенцесушитель був відремонтований або навіть повністю замінений. Ви доовольны, встановлюєте полотенцесушитель на місце, він абсолютно цілий і відмінно працює.

Але тут ви помічаєте, що він знову почав прокопувати. Адже вже зрозуміло, що ремонт не врятує, тому що причина в іншому.

Можливо, полотенцесушитель зроблений з нестійкого до корозії матеріалу (чорна сталь), можливо, у вашій системі гарячого водопостачання лиха захист від електрокорозії, можливо, винні різкі перепади тиску. Якщо у вас потік імпортний полотенцесушитель, перевірте на сайті виробника, можливо він призначений тільки для автономних систем опалення, у нас зустрічалися такі випадки. А може, і сам виріб з шлюбом…

Що робити в такому випадку?

А потрібно почати з того, що дізнатися у вашого Жеківського сантехніка всю можливу інформацію про систему опалення та гарячого водопостачання в конкретно вашому домі і конкретно вашому під’їзді:

  • - нормальний тиск в системі або підвищений?
  • - чи часто течуть рушникосушки в інших квартирах?
  • - чи часто доводиться міняти сантехніку рушникосушки у вашому під’їзді (будинку)?
  • - чи можна використовувати рушникосушки з зварної (шовного) труби або краще використовувати безшовні рушникосушки?

Сантехнік з Жеку, як правило, не найяскравіший людина у вашому будинку, але повірте, що він володіє максимальною інформацією, що цікавить вас.

Обов’язково врахуйте його рекомендації.

Після цього треба прийняти вольове рішення про виборі правильного рушникосушки.

А ми хочемо нагадати, що максимально надійними для наших українських умов і наших українських квартир є безшовні рушникосушки.

Leave a Reply

*

captcha *