Ремонт рахункових машинок

Ремонт рахункових машинок

Рахункова машинка для купюр одна з найголовніших складових в будь-якому офісі, в якому знаходяться паперові гроші. Найчастіше їх використовують в державних установах. Машинки це один з видів техніки, яка часто ламається. У наших майстрів будь-який власник лічильної машинки може замовити її ремонт. Ми виконуємо ремонт обладнання незалежно від творця, бренду або рівня ушкодження.

З яких причин найчастіше ламаються рахункові машинки

В надання послуг від нашої компанії і наших фахівців входять наступні дії: ми змащуємо підшипники техніки, проводимо чистку лічильник купюр, оптичні датчики, проводимо діагностику і регулюємо оптичні датчики, проводимо чистку зазорів для купюр, електромагнітні муфти, ексцентрика, все обладнання. З усіх причин пошкоджень даного виду обладнання можна виділити найосновніші, які полягають в неправильній роботі техніки: обладнання не включається, неправильно рахує гроші, не приймає їх і т.д. Нашим фахівцям під силу будь-яка поломка, незалежно від її складності. Ми отріхтовиваем вал, відновлюємо електронні механізми, проводимо заміну пошкоджених деталей — паси, ролики, оптичні датчики. Робимо термінову і швидку діагностику, щоб виявити поломку і приступити до її усунення. Щоб тривалий період не йти в сервісний центр потрібно просто правильно використовувати обладнання, щоб виконувати всі поради по використанню техніки, не пошкоджувати техніку, не допускати потрапляння вологи і пилу у внутрішні механізми, таким чином, ви надовго збережете працездатність обладнання.

У чому полягають особливості роботи з нашими фахівцями?

У нашій фірмі працюють одні з найбільш висококваліфікованих фахівців, у яких є певний освіту. Вони мають необхідні навички і якості, які знадобляться при роботі, уміло орудують обладнанням для безпосереднього проведення ремонтних робіт. Щоб замінити пошкоджені деталі, ми користуємося самими якісними і оригінальними запчастинами від виробників. Ми набуваємо їх у великій кількості, безпосередньо, без перекупників і зберігаємо у себе не складі, за рахунок чого ремонт обходиться нашим клієнтам за мінімальними цінами. Крім цього наші співробітники надають високу гарантію на свої роботи і проводимо строкову діагностику для того щоб виявити причину і місце пошкодження обладнання і приступити безпосередньо до самого ремонту.

Leave a Reply

*

captcha *