Ремонт PSP, гарячі новини від Sony PSP3000

Наша майстерня займається ремонтом psp з моменту їх появи на ринку. Перша несправна ігрова приставка поступила до нас задовго до оголошення офіційних продажів в РФ. Наші фахівці постійно стежать за останніми змінами в світі ігрових приставок. На даний момент рунет заповнений сторінками з новинами про вихід у світ нової розважальної ігрової системи PSP — 3000. На форумах і чатах розміщені всілякі коментарі. Ми також вирішили не залишатися осторонь.

maxresdefault

Оскільки наша майстерня займається ремонтом ігрових приставок, то в першу чергу нас цікавить їх ремонтопридатність, наявність комплектуючих запчастин для ремонту, можливість їх замовлення. Так наприклад з виходом PSP slim були великі труднощі з придбанням запчастин для ремонту, і тільки лише через рік ситуація більш менш нормалізувалася. Сподіваємося, що з появою PSP 3000 таких проблем не буде. Нижче публікуються найважливіші характеристики ігрової приставки PSP 3000 і відмінні риси від своїх попередниць.

Нова приставка Sony psp 3000

PSP 3000 зберегла можливості моделі — PSP 2000 Slim, при цьому в новій ігровій приставці буде якісніший дисплей і вбудований мікрофон. Дисплей буде більш контрастним і яскравим — дозволить користуватися приставкою навіть при яскравому сонячному світлі. Вбудований мікрофон, дасть можливість спілкуватися з друзями, використовуючи Go Messenger або Skype. Наявність відео-виходу дозволить підключити PSP не тільки до нових HDTV-телевізорів, а й до простими моделями.

PSP 3000 буде продаватися в комплекті з іграми (за непідтвердженими даними в комплект входить 2 UMD), а також в комплекті пристрій GPS-навігації Go Explore.

Рекомендована ціна PSP в Європі та інших країнах регіону PAL складе близько 200 євро. Планується, що трохи пізніше видет Core-версія (тобто тільки сама PSP), відповідно вартість ігрової приставки буде нижче.

Характеристики портативної ігрової приставки PSP 3000

Зразкові габарити: 169.4 x 18.6 x 71.4 мм

Приблизна вага: 189 гр. (Включаючи батарею).

Процесор: PSP CPU, що працює на динамічно змінюється частоті від 1 до 333 МГц.

Оперативна пам’ять: 64 Мб.

Дисплей: діагональ 4.3 дюйма (110 мм), співвідношення сторін «широкоекранне» 16: 9, тип матриці TFT LCD, дозвіл 480 x 272 пікселів, максимальна кількість квітів — 16.77 млн.

Звук: вбудовані мініатюрні стереодинамики.

Засоби комунікації і передачі даних: Wireless LAN (IEEE 802.11b) (Wi-Fi), High Speed USB (USB 2.0), карти пам’яті Memory Stick PRO Duo, вбудований мікрофон.

Коннектори і входи: слот для карт пам’яті Memory Stick Duo, порт USB (mini-B), DC OUT, DC IN 5V, вхід для навушників, аналоговий відео вихід.

Кнопки / перемикачі: кнопки напряму (вгору / вниз / вліво / вправо), аналоговий контроллер, кнопки дій (трикутник, коло, хрест, квадрат), лівий і правий шифт (L / R), кнопка Start, кнопка Select, кнопка PS, перемикач Power / Hold, перемикач включення / вимикання WLAN, кнопка зміни рівня яскравості дисплея, кнопка відключення / включення звуку, кнопки зміни гучності звуку.

Харчування: літієво-іонна батарея, адаптер змінного струму, зарядка від USB-порту.

Привід оптичних дисків UMD (тільки читання) Діаметр — 60 мм, спеціальний пластиковий картридж для захисту від подряпин.

Регіональне кодування для відео і аудіо контенту (відео та аудіо на UMD випускається для трьох регіонів — США, Європа і Японія і запускається тільки на тих PSP, які призначені для офіційного продажу в цих регіонах).

Можливість блокування системи батьками і заборона ігор (Parental Control).

Бездротові комунікації: IEEE 802.11b (режим Infrastructure)

Підтримувані формати відео: MPEG-4 Simple Profile (AAC LC) MPEG-4 Simple Profile (AAC LC) H.264 / MPEG-4 AVC Main Profile (AAC LC) MP4 File Format MPEG-4 Simple Profile (AAC LC) H. 264 / MPEG-4 AVC Main Profile- CABAC тільки — (AAC LC) / Baseline Profile (AAC LC) AVI Motion JPEG (Linear PCM або? -Lau)

Формати аудіо: ATRAC3 ATRAC3plus MP3 (MPEG-1/2 Audio Layer3) MP4 (MPEG-4 AAC) WAVE (Linear PCM) WMA (тільки стандарт Windows Media Audio 9) (Відтворення формату WMA необхідно активувати в настройках при наявності підключення до Інтернет )

Формати зображень: JPEG (DCF2.0 / Exif2.21) TIFF BMP GIF PNG

Leave a Reply

*

captcha *