Ремонт програвачів вінілових пластинок

У наші дні існує величезна кількість меломанів, які не користуються ні дисками, ні флешками, ні mp3. Завдяки їм таке людське відкриття як вінілові пластинки, а разом з ними і програвачі, є безсмертними.

714685

Але настає той день, коли Ваш програвач вінілу може перестати працювати. Поломки можуть бути різними, від самих елементарних, до тих, з-за яких ваш пристрій вже буде неможливо відновити.

Ми – це центр по ремонту проигывателей вінілу. Наші фахівці швидко і якісно проведуть ремонт програвачів вінілових платівокМи маємо досвідченим штатом майстрів, які завдяки професійним знанням допоможуть Вам повернути улюблену пристрій в працездатний стан.

Наші майстри роблять ремонт програвачів різних моделей і виробників: Sony, Technics, Panasonic, Scott, Pioneer, Thomson, Вега, Рекорд.

Ремонт вантажних програвачів вінілових дисків
Ремонт LP-програвачів класу Hi-Fi і Hi-End
Ремонт професійних DJ вертушок
Простий ремонт без заміни деталей
Складний ремонт з заміною деталей
Профілактика – чищення, змащення, тонке регулювання програвача

Ремонт аудіотехніки для нашої майстерні є пріоритетним напрямком. 

Вінілові або LP-програвачі є, мабуть, найбільш старими джерелами сигналу ери Hi-Fi і Hi-End, а на музики з вінілових дисків виросло не одне покоління меломанів. Програвачі вінілу випускаються багатьма компаніями, серед яких є і гранди світової індустрії, і невеликі спеціалізовані компанії.

У просторіччі програвачі музичних дисків називають вертушками. Програвач вінілу – це один з основних інструментів роботи диск-жокеїв. Найчастіше вертушка використовується для скретчингу – обертання диска руками в такт ритму.

Особливість ремонту LP-програвачів

На відміну від інших аудіопристроїв, програвали вінілових дисків є дуже «примхливими» у виготовленні та ремонті з точки зору механіки. Основні вузли програвача – привід диска і тонарм зі звукознімачем, конструюють і виробляють таким чином, щоб забезпечити стабільне зчитування звукової доріжки грамплатівки.Якщо на CD-плеєрі нестабільність роботи сервомеханізму можна компенсувати за допомогою електронних систем корекції помилок, то в програвачі вінілових пластинок помилки зчитування неминуче призведуть до артефактів – перекручувань, перекосів тонального балансу, клацанням або детонації звуку. Тому всі механічні вузли програвача виготовляються з максимально можливою точністю, а в процесі експлуатації програвач грамплатівок необхідно періодично регулювати і налаштовувати.

Існує кілька основних конструкцій вертушок для вінілу – з прямим, роликовим або пассиковым приводом диска, з різними типами тонармов і шасі («столу»). Всі вони по-своєму впливають на певні нюанси у звучанні платівки, хоча основні вимоги до якості відтворення завжди залишаються незмінними.

Основні несправності програвачів

1. Необхідно перевірити харчування. Якщо є індикатор, то він повинен відображати напруга
2. Електродвигун повинен обертатися при включеному живленні
3. Ролик приводу повинен обертатися вільно
4. Тонарм (звукознімач) повинен переміщуватися без зусиль. Якщо доторкнутися голку тонарма, то з динаміків повинен бути чутний звук шелесту
5. Перемикач швидкостей обертання 78, 45 і 33 об/хв повинен працювати без особливих зусиль

Проблема може бути де завгодно – від головки до вихідних каскадів підсилювача потужності. Тому найперше що треба зробити – провести діагностику. Тобто підключити весь тракт: вертушку, попередній підсилювач, підсилювач потужності. І потім промацати каскади, до якого місця сигнал доходить і де втрачається.

Програвач не включається
Не обертається диск
Відсутній звук
Спотворення звуку – звук починає «плавати»
Неякісний звук (випадання і шум)
Відсутність регулювання
Вібрація

Leave a Reply

*

captcha *